Miłosz - ocena (1) gorąco, gorąco polecam. Już dawno nie spotkałem się z tak profesjonalną,... Miłosz Przemysław Lemański - ocena (1) Profesjonalne podejście do klienta, terminowość i precyzja wykonanych usług.... Przemysław Lemański Michal Jakub - ocena (1) Sprawny kontakt, szybka wycena, super jakość wykonania, kontakt i... Michal Jakub
Gosia - ocena (1) Pełen profesjonalizm (doractwo i montaż) Polecam Gosia Ewa H - ocena (1) polecam :) ogrodzenie pięknie wykonane Ewa H Jakub - ocena (1) gorąco polecam :) współpraca z taką firmą to czysta przyjemność :) montaż... Jakub Alicja - ocena (1) Bardzo polecam usługi. Produkt zrobiony tak jak prosiliśmy. Kontakt bardzo... Alicja Mariusz - ocena (1) rewelacja!!! montaż ogrodzenia bardzo dokładny, wszystko zrobione tak ja ma... Mariusz Jan - ocena (1) Jestem zadowolony , zrobione solidnie i sprawnie. Polecam. Jan Mariusz - ocena (1) Bardzo przyjemna we współpracy ekipa. Analiza przypadku, dobór automatu do... Mariusz Mirosław - opinia (1) Fachowy pomiar i doradztwo. Polecam. Mirosław Gosia - opinia (1) Bardzo dziękuje za pomoc Firma na 10+ Gosia Klaudia - opinia (1) polecam :) Świetne podejście do Klienta, bardzo dobry kontakt z firmą. Montaż... Klaudia Emilia - opinia (1) polecam serdecznie :) Montaż ogrodzenia wykonany po prostu perfekcyjnie,... Emilia Anna - opinia (1) Zdecydowanie nie polecam.Firmie daleko do profesjonalizmu a montażystom do... Anna Klient xyz - opinia (1) Gorąco polecam!!!! Firma wykazała się profesjonalizmem, dokładnością i... Klient xyz Karol - opinia (2) Po dwuch latach zostałem bez napędu z otwartą bramą Demit stwierdził że się... Karol Adam - opinia (1) Profesjonalna firma, mało już takich na rynku. Polecam z czystym sumieniem.... Adam Katarzyna - opinia (1) Polecam, bardzo profesjonalna firma. Pan Tomek wszystko wytłumaczył i... Katarzyna Martyna - opinia (1) Bardzo polecamy tego wykonawce, firma rzetelna, doradztwo i mnóstwo pomysłów.... Martyna