Magda - opinia (1) Korzystam z zabiegów w salonie od paru lat. Jestem bardzo zadowolona.... Magda Rzęsy u Pani Ani (1) Przedłużanie rzęs to TYLKO u Pani Ani, miła, profesjonalna i usmiechnięta ;)... Sandra Rzęski u Pani Żanetki (1) To było moje pierwsze przedłużenie rzęs i na pewno nie ostatnie. Zabieg... Ula
Rzęsy u P. Ani (1) To był mój pierwszy zabieg przedłużania rzęs dlatego nie wiedziałam czego się... Inez Pani Żaneta, rzęsy (1) Wizyta u Pani Żanety była bardzo przyjemna. Jestem bardzo zadowolona z... Iwona RZĘSY U PANI ŻANETY (1) Świetny salon, wspaniała obsługa. Pani Żaneta jest specjalistką i... anonimowy klient Przedłużanie rzęs (1) Bardzo miło spędzony czas i świetnie, precyzyjnie wykonany zabieg. Także... Marta Zagęszczanie rzęs u Pani Ani (1) Zacznijmy od tego, że wystrój samego salonu - bajeczny, a obsługa... W. Janina - opinia (1) Dziś po raz pierwszy w życiu zdecydowałam się na zabieg przedłużania rzęs. To... Janina Przedłużanie rzęs u Pani Ani (1) Byłam w salonie Endolashes w Rumi w celu przedłużenia rzęs. Sam wystrój jak i... Zadowolona Klientka P. Daria (1) Kilkukrotnie robiłam rzęsy u Darii i pomimo iż nie znam stylu pracy innych... Klientka Jak na rzęsy to tylko do Pani Darii (1) Absolutnie polecam! Od lat robię rzęsy,aczkolwiek pierwszy raz jestem tak... Anna Rewelacja (1) Regularnie przedłużam i dopełniam rzęsy u Pani Darii. Jestem bardzo... B. REWELACJA! (1) To moje pierwsze przedłużanie ale na pewno nie ostatnie. Dziękuję oczka... Anna Gorąco polecam !!! (1) Od dłuższego czasu jestem klientką tego salonu i jestem bardzo zadowolona.... Klaudia Rewelacja (1) Teraz korzystam z usług tylko tego salonu. Ani razu się nie zawiodłam! Usługi... Nina Polecam jak najbardziej (1) Bardzo bardzo polecam. Korzystam z uslug przedluzania i zageszczania rzes i... Robal Lena - opinia (1) Bardzo profesjonalna obsluga, jakosc swietna zarowno materialow jak i... Lena Świetna jakość i obsługa (1) Rzęsy robiłam tam parę razy. Za każdym razem byłam bardzo zadowolona. Od... Justyna Najlepszy salon na świecie (1) W salonie Endolashes panuje bardzo miła atmosfera, a zabiegi sa wykonywane w... Klara