Budowa anteny na Witominie POMOCY

Temat dostępny też na forum: Hydepark
Chcą budować na Witominie Leśniczówce drugą antenę tzw. stację bazową telefonii komórkowej. Jedna stoi i obok ma być druga jeszcze większa a my niedługo będziemy dzwonić bez używanie telefonów komórkowych. Dramat robią co chcą a ty malutki bezbronny człowieczku zginiesz w gąszczu przepisów i pism administracyjnych. Wiem że niektórzy się na tym wzbogacą i zarobią ale niech sobie postawią pod oknem dwa nadajniki. GPEC ma wszystko gdzieś tylko KASA KASA KASA.Może jest ktoś kto może w tej sprawie pomóc. Do spółdzielni Bałtyk czynsze i to nie małe płacimy do Urzędu Miasta podatki płacimy do GPEC płacimy. TO CI WSZYSCY SIĘ OBŁOWIĄ I POWIEDZĄ ŻE TO DLA NASZEGO DOBRA ŻEBY BYŁ LEPSZY ZASIĘG. A JA DWIE ANTENY PO 20 METRÓW NA WYSOKOŚCI MOJEGO OKNA.
ZAPRASZAM MOŻE KTOŚ Z ZARZĄDU W/W INSTYTUCJI CHCIAŁBY KUPIĆ NAPRAWDĘ ŁADNE MIESZKANIE Z WIDOKIEM NA PRZECUDNE DWIE ANTENY TELEFONII KOMÓRKOWEJ.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

@user_13769338039

proponuje na znak protestu zebys zaprzestala uzywac telefonow komórkowych i mobilnego internetu. Żeby zwiekszyc sile protestu namawiaj rodzine,znajomych i kogo tylko się da do, zaprzestania używania komorek i wszystkiego co opiera się na technologii mobilnej.
Masz jeszcze alternatywę,mozesz się przeprowadzić do Puszczy Bialowieskiej będzie zdrowo ale niebezpiecznie bo mogą odstrzelić jeśli uznaja cie za łosia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Szanowna Pani,
Jako Grupa GPEC nie świadczymy usług w tym rejonie i nie prowadzimy żadnych prac w zakresie stawiania stacji telekomunikacyjnych we wspomnianej okolicy. Nie mniej jednak życzymy pozytywnego rozwiązania tej sprawy.

Pozdrawiamy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

"Wiceprezydent Gdyni dodaje, że wcześniej sąsiedzi masztów na Witominie, zarówno na etapie ubiegania się przez inwestora o decyzję środowiskową, jak i pozwolenia na budowę, nie wnosili żadnych odwołań. "
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum

za dużo ubrań nie mieści sie w szafie (4 odpowiedzi)

co zrobić z nadmiarem ubrań za łdne do wyrzucenia i oddania

Rower + bieganie co o tym myślicie? (13 odpowiedzi)

Chciałbym się dowiedzieć czy warto biegać trenując kolarstwo. Nigdy nie lubiłem biegać,...

Proboszcz parafii św. Maksymiliana. (26 odpowiedzi)

Czy ktoś wreszcie się zainteresuje bezczynnością naszego księdza proboszcza. Jest bardzo słabym...