Justyna Jedlińska - ocena (1) Kupiłam wysokiej jakości produkt w dobrej cenie. Jestem zadowolona, tym... Justyna Jedlińska Rozczarowany - opinia (2) Nie polecam developera. Nie szanuje swoich klientów. Przed zakupem polecam... Rozczarowany niedoszła klientka - ocena (2) po przeczytaniu poniższej opinii sięgnęłam po wywiad na stronie radio... niedoszła klientka
Emde - ocena (1) Polecam porozmawiać z ludźmi, którzy kupili od tego patodewelopera... Emde Zorientowany. - ocena (1) Rzetelny wykonawca nie oszczędza na materiałach silikaty, kamień naturalny... Zorientowany. Dawid i Anna Jaskulscy - ocena (1) nie opublikowano Solidny deweloper. Wzorowy stosunek jakość do ceny. Pierwszy... Dawid i Anna Jaskulscy Anna M. - ocena (1) Niedawno odebrałam wykończone pod klucz mieszkanie na ul. Myśliwskiej.... Anna M. Anka - ocena (1) Bardzo rzetelna firma i super osoby do kontaktu. Nie wyłudzają danych pod... Anka Mariusz Stoltmann - ocena (2) Jako partner biznesowy polecam współpracę z 3City Estate. Doceniam otwartość... Mariusz Stoltmann Właściciel mieszkania - ocena (1) Przykre doświadczenie z deweloperem, odbiór mieszkań miał być w grudniu 2023... Właściciel mieszkania Sabina - ocena (2) Odebrałam lokal już około 1 rok temu. Na początku byłam sceptyczna ponieważ... Sabina Małgorzata - ocena (2) Mieszkanie ładne, bez usterek i sprawnie. Małgorzata Joanna Kander - ocena (1) Fajna firma deweloperska. Hiszpańskie korzenie, ekologiczne podejście. W... Joanna Kander Radek - ocena (1) Duży plus za realizację w terminie (a nawet przed). Star Tower to moim... Radek mania_s - ocena (1) Kupiłam mieszkanie od dewelopera i nie mam się do czego przyczepić. Poza... mania_s Paulina - opinia (2) W Listopadzie 2022 zakupilismy od dewelopera bliźniaka w inwestycji Villa... Paulina Michał Nieanioł - ocena (1) Czytam nieprzychylne opinie i muszę wyrazić swoją opinię. Wszyscy którzy... Michał Nieanioł Klaudia - ocena (1) Dobra jakość mieszkań, które przekazują i fajna obsługa klienta na każdym... Klaudia Arek - ocena (1) To rzeczywiście prawda co pisze Ryszard. Droga przez mękę z wyegzekwowaniem... Arek Zbyszek - ocena (1) Miła obsługa Teraz tylko czekam na moje mieszkanie w listopadzie Zbyszek