Budynek przy Benisławskiego

Temat dostępny też na forum: Budynek przy Benisławskiego
Budynek wielorodzinny powstaje na styku dzielnic Obłuża i Oksywia. Położenie budynku w dogodnej i bliskiej odległości od głównych arterii komunikacyjnych Trójmiasta oraz przystanków komunikacji miejskiej umożliwi szybki dojazd do centrum Gdyni, a także Sopotu, Gdańska czy lotniska.

Dobrze rozwinięta infrastruktura dzielnicy zapewnia bliskość placówek edukacyjnych, opieki zdrowotnej, usług, ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

czy ktoś jest w stanie powiedzieć coś na temat tego dewelopera?

oczywiście pracownikom i konkurencji z góry dziękuję
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Budynek przy Benisławskiego

Bez sensu, że nie podają cen poszczególnych mieszkań na stronie. To na wstępie zniechęca.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie podają na stronie, nie podają przez telefon, nie podają na maila.. Czekam na kontakt od nich w sprawie cennika już od pół roku. Bardzo byłem zainteresowany tą inwestycją, ale zostałem całkiem zlekceważony.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wizualizacja super, szkoda tylko, ze nie ma na niej ujetej budynkow sasiadujacych
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szkoda ze nie buduja parę metrów wyżej...na tej skarpie, gdzie są garaże sąsiadujące już z pagedem ;) nie mogli już bliżej wcisnąć tego domu pod blok nr 26? :) b.z.d.u.r.n.a. lokalizacja
Nie dosc ze sami zasłaniają widok...to w okna tez im zajrza
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

szukam opinii

o tym deweloperze. Czy coś wiadomo?
Czy jest ktoś to kupił od nich mieszkanie w tym miejscu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Osiedle Gdyńskie - opinie i oceny (125 odpowiedzi)

Osiedle Gdyńskie powstaje na najwyższym, morenowym wzniesieniu Kępy Oksywskiej. Sąsiedztwo lasu...

Czy bloki przy ul. Zeglarzy, Oksywie są teraz niebezpieczne? (7 odpowiedzi)

Słyszałem że przy blokach na ul. Żeglarzy, Oksywie zrobiła sie duża patologia. Naprawdę jest tam...

Bloki 11 przy ulicy Żeglarzy - jak się mieszka? (5 odpowiedzi)

Chciałabym kupić tam mieszkanie. Wiem ,że są tam bloki z mieszkaniami socjalnymi , które mają złą...