Bursztynowa Zatoka

Temat dostępny też na forum: Letnica
Bursztynowa Zatoka powstanie w Letnicy – dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańska. W odległości krótkiego spaceru znajduje się Stadion Gdańsk, który ma także rozrywkowo-usługowe zaplecze z parkiem trampolin, gokartami i salą zabaw. Wiele możliwości aktywnego spędzania czasu wolnego dostarcza bliskość Zatoki Gdańskiej, plaży i terenów zielonych. W okolicy znajdują się sklepy, supermarkety ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszystko pięknie...

Tylko dlaczego znowu okno w okno...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Wszystko pięknie...

...bo teren drogi. Poza tym, ...bo można
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

bo

mieszkania w blokach zwykle takie są, ten kto chce przestrzeni, zieleni i świeżego powietrza wyprowadza się na wieś
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: bo

Niekoniecznie na wieś. Są bloki usytuowane w stosunkowo większej odległości od sąsiednich budynków np. Aviator na Zaspie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: bo

No to se kup na zaspie. Ktoś Ci każe mieszkać na letnicy? Bo jeśli nie to nie wiem z czym masz problem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Wszystko pięknie...

Między blokami mają być jeszcze parkingi więc nie będzie aż tak blisko.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

W końcu jakieś atrakcyjne osiedle w tej okolicy, balkony są duże na wizce, ciekawe jak będą się prezentowały w rzeczywistości, jeśli też tak okazale no to spoko
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Bursztynowa Zatoka

Rzeczywiście bloki bardzo blisko siebie. Te mieszkania które były do zaakceptowania już są sprzedane. Słaby kontakt z biurem sprzedaży. Tydzień czekałem na odpowiedź na maila i się nie doczekałem. Dzwoniłem i się nie dodzwoniłem.
Chyba teraz jak nie pofatygujeaz się do nich z walizką pieniędzy to nic nie kupisz.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

atal

Biuro sprzedaży działa w głębokiej konspiracji /PST/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Bursztynowa Zatoka

Bzdura. O jakiekolwiek osiedle Atala zapytam mam odpowiedź w ciągu dwóch dni. Jak dla mnie osiedle super. W ogóle mi nie przeszkadza odległość między blokami. Uwielbiam miasto i chce czuć, że mieszkam w mieście, a nie na wsi. Czyli osiedla, ludzie, sklepy, bary. To jest to ck lubie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Oj Ada, Ada. Przestań pytać o jakiekolwiek osiedla, a poproś lepiej szefa o podwyżkę. Jako pracownica Atala może kupisz mieszkanie z rabatem
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ktoś wie ile kondygnacji będzie miał budynek w kształcie litery "L". Na stronie inwestycji jest napisane cyt. "Budynki zaprojektowano o wysokości od 4 do 8 kondygnacji nadziemnych. Odstępstwem od tej zasady będzie budynek w kształcie litery L". Czyli jakie to odstępstwo? Ile pięter? Jak będzie wyższy może zasłonić całe słońce po południu. Latem parter i pierwsze piętro w budynku nr. "2" całe w cieniu od godziny 15.00 / 16.00.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

L-ka chyba 8 pięter
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Lokalizacja bardzo dobra a to piorytet. Miejmy nadzieję, że Atal się postara...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kościół za płotem

Zastanawiam się co osoby chwalące lokalizację sądzą na temat tego, że za płotem inwestycji znajduje się kościół... Codzienne bicie dzwonów, procesje, msze... To jak z tą lokalizacją?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zacznij chodzić do kościoła, a przekonasz się, że nie codziennie są procesje. Bicie dzwonów nie jest uciążliwe, zapewniam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Chyba nic nie wiesz na ten temat?zapewniam, że dzwon nie bije o 6.00 rano i nie ma procesji (chyba że w Boże Ciało).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

kupiłem tu mieszkanko w 2 etapie mam nadzieję że będzie to udana inwestycja :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam serdecznie :) mam pytanko czy udalo sie cos zejsc z ceny mieszkania ? Pozdrawiam i napewno bedzie sie super mieszkalo :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

małe mieszkanie to mieszkanko
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie, nie chcą dawać żadnego rabatu, mało tego od 1 lipca podnieśli ceny o jakieś 5%
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0