Burzliwe spotkanie kierowców z szefostwem gdańskiego przewoźnika GAiT

Opinie do artykułu: Burzliwe spotkanie kierowców z szefostwem gdańskiego przewoźnika GAiT.
Artykuł na temat: Awarie i wypadki tramwajów


Znów gorąco w spółce Gdańskie Autobusy i Tramwaje. Po ubiegłorocznym proteście, w którym pracownicy domagali się podwyżek, tym razem swoje niezadowolenie wyrażają kierowcy autobusów. Twierdzą, że podwyżki były fikcyjne, narzekają też na trudne warunki pracy, niesprawne autobusy i niewłaściwie układane grafiki. Zarząd spółki odpiera zarzuty. Trudności, na jakie skarżą się pracownicy, tłumaczy "trudną sytuacją na rynku".

W poniedziałek rano w siedzibie GAiT przy Jaśkowej Dolinie ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

i tu byś się zdziwił

jakie są stawki w tych "obfitych" "tłustych" Faterlandach. 1600euro za kierowcę autobusu w Berlinie. I jeszcze policz podatek i utrzymanie na miejscu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

za takie stawki jak w GAiT to Ukraińcy nie chcą jeździć
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Antoni

P.Prezesie może najwyższy czas zobaczyć sytuacje w innych działach spółki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

lisicki i admowicz i wszystko jasne.

głosujcie frajerzy gdańscy na tych cwaniaków dalej
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na zajezdni we wrzeszczu zrobili Mistrzów. Tylko pytanie ? Czy mistrz może być z wykształceniem zawodowym (ps. pan Laskowski) Według przepisów powinien mieć średnie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

bez takich ...

mnie tutaj ... bo gimbaza "... zacznie kminić skąd na wycieczkie miał , a mnie nie stać na wycieczke nawet do Przegaliny na śluze , autobusem nie chcą mnie zadysponować bo nie mam jeszcze brzucha , ani wąsa ... nara
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety niesprawny tabor jest faktem, widać to jak się jeździ codziennie i uważnie obserwuje.

Pytanie tylko jak bardzo niesprawny? Bo usterki w rodzaju czasem nie zamykających się drzwi, które kierowca czy motorniczy jest jeszcze w stanie jakoś wyregulować i sprawi by się zamykały to codzienność i nie przeszkadza to tak bardzo, ani nie stwarza zagrożenia.
Bardziej uciążliwa jest, szczególnie w dni takie jak dziś niedziałająca klimatyzacja.

A do usterek potencjalnie niebezpiecznych możemy zaliczyć niedziałające światła (zdarza się, że autobus jedzie bez żadnych świateł po zmroku, widziałem kilka takich przypadków) rozwalone hamulce w 105 i dortmundach (używanie hamulców szynowych, które powinny być używane tylko w sytuacji nagłego hamowania zamiast podstawowych hamulców elektromagnetycznych jest dosyć częste, też widziałem i odczułem nie raz ), jazdę autobusem z palącą się kontrolką awarii hamulców też widziałem - raz.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

BP TOUR

Tylko ze BP TOUR juz przestaje byc wypłacalny. To bylo do przewidzenia. Troche szybko, a co będzie dalej?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Taaak.... To samo mówili jak BP Tour wygrało przetarg z swoją niską stawką...

Ale jakoś tych Ukraińców tam nie widać... Jedyny jakiego do tej pory widziałem za kierownicą autobusu to w PKS Gdańsk.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przecież to on wcisnął Lisickiego by ten zrobił tam to co potrafi najlepiej...

czyli rozwalił GAiT, tak jak rozwalił Komunalkę, a przede wszystkim sprzedał pod mieszkanka czy biurowiec teren zajezdni na Hallera.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

ty nawet nie wiesz co mówisz ,po pierwsze język trzeba znać,po drugie wszystkie trasy, po trzecie trzeba mieć wizę,być miłym ,zdrowym po psychotestach,czy ty myślisz budowlańcu że naszym chłopcom tego brakuje, wystarczy troszeczkę dobrej woli z zarządu spółki i po problemie. jak by miało być tak jak ty myślisz to ciekaw jestem ile więcej jechał bym do domu a o kolizjach i wypadkach już zapomniałeś nie wspomnę,już o naszym społeczeństwie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wow

Od kiedy samochód jest wyznacznikiem sytuacji majątkowej ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a ty ile zarabiasz może pracujesz za darmo nie ma ukrainy na ulicach nie chcą pracować za ta 'wielką' kasę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

niestety nie przyjadą było trzech chętnych dwóch już zrezygnowało powiedzieli że za takie pieniądze i w takim bałaganie pracować nie będą
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Lisicki ty...

Lisicki czy ty już przestałeś brać łapówki?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

rąbnij się w łeb
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Psychotesty przeszedł ale 99.9% pasazerow by nie przeszło. A jadem zarazil się od przrcudownych tych prze kulturalnych pasazerow
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jaka płacą taka praca! A Ty księżniczko popracuj z takimi debilami jak Ty to wtedy pogadamy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0