Długo szakałam swoje miejsca, aż w końcu znajoma powiedziała mi, że w siemanko chodzi na high heels i dancehall od dłuzszego czasu i zebym sprobowała tam, bo to nie jest do opisania co tam się dzieje :). Wysłałam maila na którego miałam odpowiedz tego samego dnia! Od progu powitała mnie przemiła recepcjonistka z usmiechem od ucha do ucha i wszystko objasniła. Miałam milion pytan, a ta cierpliwie dobrała mi zajęcia i wypytała czego oczekuję od treningów. Nauczyciele z najwyższej pułki, z ogromnymi sukcesami i pasją.Zależy im, zeby uczniowie się rozwijali i wyciagneli jak najwiecej z zajęć. Zastanawia mnie tylko jak to możliwe, że mają tak niskie ceny. Byłam w miejscach gdzie płaciłam 2x tyle za karnet co tu, a obsługa, umiejetnosci instruktora i klimat sie nie umywał. Póki co uczęszczam od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolona. W zeszłym tygodniu nawet moja 4-letnia córka zaczęła chodzic na hip hop dla maluszków i po zajęciach nie chciała wyjść ze studia. Na to wszystko blondynka właścicielka, która dba o każdego klienta, zawsze uśmiechnięta, pomocna i z energią, którą wypełnia te miejsce. Uwielbiam zajęcia z nią ! Jednym słowem POLECAM.