CBBP

Doradztwo Mediacje Windykacja

Gdynia, Zbożowa 54

Ela - ocena (1) Bardzo dziękuje za odzyskanie mieszkania. Sprawa była baaardzo ciężka ale... Ela RAFAŁ - ocena (1) Szukaliśmy lokatora do wynajęcia mieszkania i skorzystaliśmy z usług CBBP,... RAFAŁ RAFAŁ - ocena (1) Korzystałem z tej firmy w mediacjach z lokatorem, podejście firmy do sprawy... RAFAŁ
Gdynia - opinia (1) Wynająłem mieszkanie małżeństwo z dzieckiem, na pierwszy rzut oka wydawali... Gdynia Agnieszka z Zielonki - opinia (1) Polecam z czystym sumieniem. Najlepsza firma mediacyjna pomagająca w walce z... Agnieszka z Zielonki Basia - opinia (1) Polecam z całego serca. Pełen profesjonalizm. Gdyby nie firma CBBP zapewne... Basia mariuszlekarz - opinia (1) Miałem do wyrzucenia z lokalu kobietę z dziećmi - sprzedawca mówił mi, że... mariuszlekarz Anna - opinia (1) Bardzo dziękuję za pomoc w sprawie dla mnie beznadziejnej. Poza klasycznym... Anna klientka z Radomia - opinia (1) Firma godna polecenia, jeżeli masz kłopoty z nieuczciwymi lokatorami firma... klientka z Radomia godni polecenia (3) Niedawno skorzystałam z usług biura i chciałabym polecić wszystkim, którzy... KInga Firma CBBP skuteczna w 100 % . Potwierdzam i Polecam !!!!! (1) Mieliśmy duży kłopot z nieuczciwą najemczynią. Nie płaciła za czynsz i prąd... Jerzy (mężczyzna pow.50 lat) Nieuczciwi lokatorzy (1) Lokatorzy od trzech miesięcy wiedzieli, że mamy zamieszkać w wynajmowanym... T(k) Lokatorzy oszuści (2) Moje problemy rozpoczęły się przy poinformowaniu lokatorów, że za 3 miesiące... J. problem lokatorski (1) Biuro profesjonalnie podeszło do problemu i w ekspresowym tempie go... Mieczysław n a j l e p s z a decyzja jaką mogliśmy podjąć. (1) Mieliśmy duży problem z lokatorami w naszym mieszkaniu. Niepotrzebny stres,... Magda super profesjonalna firma CBBP wysoki poziom kultury osobistej pracowników (1) Wczoraj o tej porze mialam poważny problem .. naprawde nie wiedzialam jak... starsza pani CBBP Bezkonkurencyjni! (1) Najlepsi w swoim fachu. Windykacja, niewygodny lokator to dla agentów CBBP... bartosz polecam (1) dług, który był dla mnie nie do odzyskania, a dla firmy był łatwym celem do... bartek Cbbp (1) Serdecznie polecam, ludzie przesympatyczni i uśmiechnięci A do tego... Marzena Polecam (1) Polecam firmę Centralne Biuro Bezpieczeństwa Personalnego za ich... Zleceniodawczyni