CLAR SYSTEM

Czy ktoś pracował w tej firmie ? jeśli tak to proszę o opinie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: CLAR SYSTEM

Praca MAGAZYNIER

miejsce pracy - Pogórze

Dzwonić : 507 012 752
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: CLAR SYSTEM

ja pracuję
jeśli chodzi o składki i wypłaty to bez zarzutu, wszytko zawsze na czas

inna kwestia gdzie trafisz bo rozbieżność obiektów jest duża: od centr handlowych po markety typu alma aż po biura które są najlepszą opcją, moim zdaniem.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: CLAR SYSTEM

Czy wiesz może czy przyjmują do sprzątania biur na jakimś obiekcie ale w Gdańsku najlepiej Centrum
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLAR SYSTEM

nie mam pojęcia bo jestem z Gdyni ale najlepiej wejść na ich stronę i tam jest nr telefonu, zadzwonić i się zapytać, ja tak zrobiłam :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLAR SYSTEM

takiego głupstwa to mam nadzieję że nie zrobisz -poszukaj sobie właściwej tj wiarygodnej firmy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: CLAR SYSTEM

a co w niej takiego niewiarygodnego? może to kwestia koordynatora którego ma się nad sobą, ja nie narzekam. Pracuję ponad pół roku i jestem zadowolona, pensje zawsze na czas, składki odprowadzane.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: CLAR SYSTEM

Nie daj boże pracować w tym bagnie !!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: CLAR SYSTEM

jesli jestes ta danka o ktorej mysle to nie dziwie sie twojej opinii, jesli liczy sie ze za nic nie robienie dostaje sie wyplate to.. no coz, odpowiedz nachodzi sama
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: CLAR SYSTEM

swoja droga jestes w koncu clarowiec czy danka ;) ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: CLAR SYSTEM

ponawiam pytanie jak sie pracuje okolice gdańska wrzeszcz oliwa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLAR SYSTEM

to nie zależy od miejsca czy dzielnicy tylko rodzaju obiektu, jaki obiekt masz na myśli
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLAR SYSTEM

prawdopodobnie politechnika ,uniwersytet lub skarbówka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLAR SYSTEM

niestety nie pomogę, każdy obiekt ma innego koordynatora i od niego można określić czy jest ok czy nie, ja pracuję w banku więc niestety nie pomogę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLAR SYSTEM

duzo pracy w tym banku ile pomeszczen jak z godzinami i czy płacą na czas
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLAR SYSTEM

czy dużo pracy to pojęcie szerokie, dla jednego sporo, dla innego mało. Ja mam oddział plus biura, odkurzanie, oddział codziennie przecieranie biurek, wyrzucanie śmieci, odkurzanie, mycie kafelek, szyb od smug... raz na jakiś czas dodatkowe prace bo tam gdzie klient musi być czysto :) każdy punkt ma inne wymagania. Osobiście jestem zadowolona bo pieniążki są zawsze na czas i składki odprowadzane ale żeby mieć umowę o pracę trzeba mieć orzeczenie bo to zakład pracy chronionej. Godziny różnie bo każdy oddział ma inną powierzchnię i od tego zależy jaką masz część etatu czy cały.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLAR SYSTEM

ok dzieki orzeczenie mam zobacze co z tego bedzie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ok . Ja pracowałam ok. roku , koordynatorem był p. Marek ( w okularach ).Bardzo fajne relacje mieliśmy i fajnie się pracowało .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLAR SYSTEM

czy zwrot za leki i za dojazdy (ZFRON) wypłacane są z wypłatą czy dopiero pod koniec następnego miesiąca?

z góry dziękuję za odp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CLAR SYSTEM

Pod koniec miesiąca
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ta firma jest totalną porażką, wykorzystują ludzi na maxa, robią wielkie problemy jak potrzebuje się wziąć pilnie dzień wolny w dni powszednie, nawet jak idzie się na zwolnienie lekarskie to od razu grozi to nie przedluzeniem umowy. Nie polecam tej firmy. Jedyna dobra rzecz to pensja na czas. Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Typowe wiesz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A czy refundują leki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Refundują I Nie muszą to być leko związane Z Twoim schorzeniem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

firma jak firma ale jedno co dobre że zawsze 10tego kasa jest na kącie leki są refundowane a jaki jest minus to wyzysk brak ludzi do pracy ludzie pracują w soboty i niedziele i to niepłatnie jako dyżur w ramach uzupełnienia godzin brygadzistki to istne hostessy papieros kawka pogaduchy oaz nasłuch co kto gada ale za robotę to nie się nie bierze uważa się za damę do wyższych celów lubią pracować ludzkimi rękoma o tym się nie mówi że masz swój rejon to możesz sobie pomarzyć i to głęboko najlepiej wsadzili by tobie miotłę w zadek bo kto robił będzie zastępstwa na pewno nie hostessa ja dziwie się że pip się tym nie zainteresował to jest kary godne godne ludzie pracują w sobotę niedziele to nie mogą podpisać listy obecności by nie zostawiać śladu że ktoś pracuje a wiadomo że te dni są inaczej płatne osobiście odradzam no chyba że chcesz spróbować
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

witajcie czy ktoś jest zorientowany co jeszcze refundują leki iiii co dalej pisałam o refundacje opalu tak polecili w biurze ale odpowiedz odmowna ze brak takiej formy pomocy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam. Pracuję w firmie od 4 lat.
Zwracają też koszty leczenia prywatnie, u specjalistów, byłam u ortopedy i na usg, za każdą "przyjemność" zapłaciłam 120zl ortopeda i 120zl usg i również dostałam zwrot, wystarczy zanieść faktury na biura, wypisać wniosek i już :)
Za lekarstwa zwracają chyba max 150zl a za wizyty prywatne itp do 300zl bodajże
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zamierzam się zatrudnić. Trochę miałam obawy, ale jak widzę chyba nie będzie tak źle. Nie ma pracy idealnej. Zawsze wszędzie gdzieś coś będzie. Jakieś zastępstwa czy brak ludzi. Czasem zdarzy się fatalna atmosfera , dyżury itp. Ja myślałam, że trafiając do budżetówki będę żyć jak pączek w maśle , a tam to dopiero się przejechałam. Fajnie, że pojawiają się jakieś konkretne odpowiedzi , a nie sam hejt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszędzie jest tak samo ,bo wszystkie spółki zatrudniające z grupami oszukują, po to ,aby robić kase z Pefronu. Nie czytacie kodeksów nie znacie przepisów i dajecie się cykać. Art. 16 kodeksu pracy to bubel prawny ,na który oni sie notorycznie powolują,, tylko gdy byście dobrze poszukali w kodeksach opatrzonymi komentarzami prawnymi to byście wiedzieli ,że to co podpisuje lekarz medycyny pracy o wydłużonym czasie pracy ma charakter przestępczy, a zatem jest nieważne!!!! Dlaczego ?? A no dlatego, bo są artykuły, które mówią jasno, że zgoda na 12 godzin nie zwalnia z trybu rozliczeniowego po 7 godzin w ciągu miesiąca, a nie jak wam wmawiają bzdury, że jesteście zatrudnieni jako zdrowi, albo że cwany lekarz medycyny pracy (usunięte przez administratora) skorumpowany z nimi ,że uchylił mi orzeczenie poprzez art. 16. Zacznijcie sie ineresować na jakich warunkach was zatrudniają ,bo was bez przerwy będa oszukiwać. Dziś nie ma zakładów pracy chronionej, bo ustawa z 1997 roku wprowadziła art. 16 KP , który zezwala spółkom na robienie takiego machlojstwa z niepełnosprawnymi. I dalej uważacie, że wszędzie trzeba pracować??? Nie ważne, że mnie robia głupka ,że nie płacą nadgodzin ,kiedy mam orzeczeczenie, niech wam płaca 600 zl i tez będa chętni , no na takich prymitywnych tekstach oni bazują i mam nadzieje, ze teraz po tych podwyżkach wszystkie firmy krzaki rozsypią sie w popiół, bo tyle sa warte. Amen.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

SELGROS Gdańsk Osowa-czy warto? (11 odpowiedzi)

witam, na dniach mam rozmowe w SELGROS w Gdansku (stanowisko asystentka dr, nie kasa/hala etc)...

gdzie szukać pracy? (135 odpowiedzi)

Hej, przeprowadzam się w lutym do Gdańska, podpowiedzcie gdzie szukać pracy, w sensie ogłoszeń o...

Ile zarabiacie w 2023? (388 odpowiedzi)

Ciekawi mnie ile zarabiają forumowicze, krótko: - wiek - zawód - zarobki miesięczne - rodzaj umowy