COCOMO KLUB ktoś pracował?

czy ktośpracował w tym klubie? wiecie jak jest z zarobkami? wypłacają? jak traktują personel??
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 15

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

https://www.facebook.com/AntyCocomo?ref=hl

ANTY COCOMO
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

zostalem okradziony w Kielcach 20.7 na kwote 11 000 PLN. Przestrzegam przez managerami/ zlodziejami w klubach Cocomo. Uwazajcie na nabijane rachunki przez zlodziejki
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Jak jest naprawde w klubie w Poznaniu??praca jako hostessa jestem zainteresowana tylko zniesmaczona opiniami o tym klubie
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

http://www.tripadvisor.co.uk/ShowTopic-g27473 5-i5589-k6389371-Cocomo_Club_Sopot_Card_Scam_Fraud_Gdansk-So pot_Pomerania_Province_Northern_Poland.html
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Ludzie a ja w Cocomo w trójmieście r******em, z cen też panienki schodzą. spokojnie można praktycznie wszystko, tylko wyraźnie trzeba mówić że to o to nie interesuje, ze chce się poruchać i spokojnie można!!
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

LUDZIE!! ostrzegam Was przed Cocomo w Poznaniu!
Niejaka Marta K. Koordynatorka hostess to jakas masakra! Jak ma zły dzień (czyli zawsze) specjalnie każe przyprowadzać klientów których nie wpuszczamy a później wielkie pretensje. ze wszystkimi dziewczynami idzie się świetnie dogadać a ta jest jakas nienormalna! psychiczna, strasznie impulsywna! Donosicielka na wszystko co jej się nie spodoba! Nie rozumiem dlaczego takie osoby tam pracują. Praca to nasz drugi dom, spedzamy tam druga polowe swojego życia więc i atmosfera powinna być w miarę znośna. Musiałam zrezygnować z pracy tam ponieważ nie dało się z nią normalnie wytrzymać. Druga - Kinga, jak najbardziej fajna dziewczyna! Pomocna i da się z nią wiele rzeczy załatwić.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Żadna PRACA nie hańbi, nie oceniaj dziewczyn których nie znasz. Gdyby każdy miał tak wspaniałą pracę jak TY pewnie NIE MUSIAŁBY szukać zatrudnienia w TAKIM miejscu. Poza tym dziewczęta zarabiają na TAŃCU a nie na pokazywaniu TYŁKA. Poza tym nie myśl że taniec na rurze to takie PROSTE zajęcie, a wszystkie dziewczyny które tam pracują to NIEMORALNE i puste dziewuchy bez ukończonych STUDIÓW.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

mialam pracowac jako kierowniczka nocna w gda, tzn wyslalam ogloszenie nie wiedzac co to za klub, zostalam zaproszona na rozmowe ale jak sie dowiedzialam potem po adresie co to za klub to nawet nie pojechalam.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

A może dla mnie ukochany mąż i spacery z dzieckiem to nuda??? Każdy jest inny-ja do życia potrzebuję adrenaliny, wyzwań, poniekąd jestem ekshibicjonistką-uwielbiam jak mężczyżni na mnie patrzą. No i fajne pieniądze. Każdy żyje tak jak lubi-sorki ja, przy Twoim trybie życia umarłabym z nudów i marazmu...Stabilizacja-never!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

A te drogie leki to na co były? Na głowę?
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

w Lublinie nie byłam, ale w Gdańsku tak:) ogólnie tu jest bardzo fajny zespół, nie wiem na kogo chcesz się szkolić?? ale jeżeli chodzi o kelnerki, barmanki to spoko i Menago też fajna babka-wymagająca ale ludzka:) i sporo ludzi jest na szkoleniach więc taki klimat studencki szkolonko,wyjście na trójmiasto,integracja:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 25

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

a czy ktos pracowal w Lublinie ? jak tam jest ? i jak jest na szkoleniu w Gdansku ?:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 13

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Tylko w Cocomo tak okradają klientów.W innych klubach go go jest normalnie.Wiadomo ,ze ogólnie w takich klubach nie jest tanio.Ale nie można tak ludzi okradac jak u Was.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

widzę, że się spłukałeś w tym klubie i dlatego taki nerwowy Jesteś..przede wszystkim w tych klubach są inne cenniki niż w typowej dyskotece i wybierając się do klubu go go można już po nawie stwierdzić, że pobyt nie będzie tani w takim miejscu ale można wejść i zobaczyć jak nie jest to na czyjąś kieszeń to nikt nie broni wyjść z klubu. Dziwne by było, gdyby przebywanie w klubie, gdzie tańczą tancerki kosztowało każdego gościa, np 5zł za piwo. Chcesz podziwiać uroki pięknych kobiet to też musisz za to zapłacić
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 21

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Tylko frajerzy chodzą do Cocomo.Wiadomo ,ze jest to sieć zlodziejskich klubów .Kto chce byc zrobiony w jajo niech chodzi .Na takich klientów oni czekają.
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

sorki za błędy
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

czesc,powiem wam od strony klienta,bylem wczoraj w tym klubie w Olsztynie,wydłem prawie 6 tys. i według mnie to wielka lipa.Naciągaja ludzi na kase ,łudza seksem,a jak weźmiesz pokój to dziewczyny pali glupa,ze seksu nie obiecywały.itp jeden wielki przekręt.pzdrawiam
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Szczerze powiedziawszy zalezy na jakie stanowisko trafisz i jak gleboko wejdziesz noga w d*pe kierownikowi podlizujesz sie wtedy nie musisz praktycznie martwic sie o kary itp. jesli masz na pienku z kims to plotka moze cie zniszczyc slyszalem od kolegi o jakis chorych karach za byle co wystarczy ze powiesz ze panienka sie z toba spotykala dojdzie tam gdzie nie trzeba kara uprawiasz z nia sex kara plotki zniszcza cie w tym klubie nic nie jest obiektywnego poprostu dadza ci kare pod byle pretekstem nieuzasadniona jak masz jakis konflikt z kims a szczegolnie z kierowniczka kary sa niemale ponoc rozumiem ze mozna dostac kare za spoznienie itd ale za jakies plotki???? i to nawet bez dowodu kazdego mozna w ten sposob zniszczyc wystarczy ze wyslesz kogos powiesz ta dziewczyna to i srowo rąb masz kare to porabane i chore wszystko wszystkim ale to lekka przesada niektore z dziewczyna sa naprawde fajne i uczciwie pracuja mozna z nimi fajnie porozmawiac itd . ale nieukrywajmy duza wiekszasc robi to dla kasy zepsute materialistki skape i wydusza cie do ostatniego grosza moj kolega mowil ze w gdansku jest super sopot przereklamowany ponoc kierowniczka jakas siksa mloda skapa z kad ja wytrzasneli???? gdzie jest ta poprzednia ???
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

słyszałaś..ale z nią nie pracowałaś;) generalnie różne osobowości pracują na tym stanowisku i każdy obiera inną taktykę-ale cel ten sam by motywować i też zwracać uwagę..od tego one są. Poza tym nie ma co ukrywać, ze każdy ma czasem lenia, nie ma dnia do roboty ale zmianę trzeba odbyć i wtedy od razu one to zauważą i będą nas ciągnąć za uszy, żeby robić efekty-w końcu to praca-ale,że kasa jest spora to na prawdę nie ma co narzekać, tym bardziej, że z koordynatorkami też można żyć w koleżeńskich relacjach ale nie zapominać, że to praca a nie dyskoteka..bo jak ktoś chce być tylko głaskany po główce to w żadnej pracy się nie odnajdzie taki leń
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 15

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Słyszałam, że koordynatorka niejaka Marta K. to wredna krowa. Bardzo nieprzyjemna i podła dla dziewczyn...
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Firmy z branży stoczniowej które należy unikać..... (49 odpowiedzi)

Witam wpiszcie tu teraz trójmiejskie firmy z branzy stoczniowej które należy unikać i...

Jak daleko dojeżdżacie do pracy? (22 odpowiedzi)

Ciekawi mnie jak daleko dojeżdżacie lub jesteście w stanie dojeżdżać do pracy? Czy szukacie pracy...

Statyści (5 odpowiedzi)

Czy ktoś z Was miał okazję pracować jako statysta? Gdzie znaleźliście taką ofertę pracy? (wiem że...