COCOMO KLUB ktoś pracował?

czy ktośpracował w tym klubie? wiecie jak jest z zarobkami? wypłacają? jak traktują personel??
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 15

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

No w sumie to rzezczywiscie 7zł to bzdura, jest 8zł brutto ubezpieczenie oczywiscie tez jest tylko po tym jak wczesniej podpiszesz ze zgadzasz sie na wyplate w kwocie delikatnie ponad 200zł.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Mówisz, że pracujesz w olsztyńskim cocomo .. Możesz mi coś więcej powiedzieć, bo dostałam tam ofertę pracy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

POZNAŃ: A druga koordynatorka? i kierownictwo? :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Karnowski-walczy-z-klubem-go-go-Doniosl-na-wlascicieli-na-policje-a-oni-go-pozwali-n70041.html?strona=11#opinie
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Opinie jak wiadomo od zawsze są różne...Wiadomo, że praca w go-go nie jest pracą dla kazdego..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

hej:) w Poznaniu jest okej ;) koordynatorka Kinga w porządku dziewczyna, jak trzeba to pomoże,doradzi jak co mówić itd oczywiście też zwróci czasem uwagę-od tego jest-ale robi to w sposób normalny, nie zniechęca do pracy, raczej motywuje:D także pozytywnie ::)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

macie i czytajcie dziewczynki: http://lublin.gazeta.pl/lublin/1,35640,14142819,_Kury_ogolone____Czyli_jak_spedzilam_noc_w_klubie.html
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Ma ktoś info jak się pracuje w Poznaniu na stanowisku promotorek?
Jakie są ich koordynatorki? Pomocne, czy raczej pyskacze, które się rzucają zaraz na Ciebie?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

a ile każą płacić za seksik bo mówią ze 150 ale niewiem ,może są tam ukryte napiwki nie korzystałem...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Ależ dokładnie NIE MA TYLE BIUREK bo ambitne dziewczyny je Zajeły te mniej które wolą inwestować ciało(być może także na sprzedaż zależy ile kto zapłaci) pokazują cycki za pieniądze lub namawiają facetów zeby żeby oglądały za 20zl:)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Dokladnie! musi poznac firme, firma musi zobaczyc czy sie nadaje do pracy - proste!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

To czy ktos chce zostac tancerka to jego indywidualna decycja...wiadomo ze kazdy chcialby za biurkiem siedziec ale niestety nie ma tyle biurek zeby starczylo dla wszytskich...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Myśle właśnie dlatego niechcialbym żeby np moja dziewczyna tam pracowała, ty pewnie to chwalisz i uważasz że super praca dla Ciebie i twoich córek albo najllepiej niech córki zostaną stripziterkami wkońcu dobrze płacą po im studia :))))
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

a co jesteś wielkim bratem, że wszystko niby wiesz??nie sądzę!! gdybyś trochę myślał człowieku to wiedziałbyś, że każda porządna firma ma szkolenia dla przyszłych pracowników właśnie po to by mieć samych najlepszych ludzi. A z pracy nikt nie ucieka, chyb, ze u ciebie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 13

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Szanujące sie dziewczyny iważajcie na to badziewie.....
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

System szkoleń wymyślono aby zapychac dziury w lokalach ,w których pouciekaja pracownicy.Pomysl jest super.Tak trzymać.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

hej:)

każdy kto jedzie na szkolenie podpisuje umowę na czas szkolenia i dostaje taką stawkę- to ok37zł wychodzi na rękę (za każdy dzień) to taka dieta na przetrwanie jak w innych firmach..a do tego zwracają za podróż (bilety czy paliwo) i masz zakwaterowanie za free :) więc moim zdaniem spoko :D
a czas szkolenia jest różny, zależy od tego jak kto przyswaja wiedzę itd to indywidualna sprawa..znam osobę, której to zajęło 3tyg a innej 15dni..najważniejsze, by mieć dużo energii i zapał do tej pracy :)
zresztą nieważne ile potrwa szkolenie, najważniejsze by wrócić z niego w 100%ach pewnym, że dam radę, że czuję się już na siłach by być na tym stanowisku niż potem mieć braki i nawalać w pracy;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 12

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Witam byłam na rozmowie na menagera nowego klubu w Katowicach, szkolenie ma byc w Krakowie, była ktos w Krakowie na szkoleniu?? 50 zł brutto za dzien na szkoleniu to mało trochę, prosze o odpowiedz odnosnie tego ile trwa szkolenie itp
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

A nawet lepsza bo bardziej opłacalna!!;d
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

a co do tego ma POLICJA
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 10

Inne tematy z forum

Jak daleko dojeżdżacie do pracy? (22 odpowiedzi)

Ciekawi mnie jak daleko dojeżdżacie lub jesteście w stanie dojeżdżać do pracy? Czy szukacie pracy...

Życie za granicą to też nie bajka... (43 odpowiedzi)

Obserwowałam to forum jeszcze w momencie, kiedy byłam w Polsce i tak jak większość z Was...

Event firmowy (3 odpowiedzi)

Szukam pomysłu na ciekawy firmowy event. Jeśli możecie coś podpowiedzieć, ewentualnie znacie...