COCOMO KLUB ktoś pracował?

czy ktośpracował w tym klubie? wiecie jak jest z zarobkami? wypłacają? jak traktują personel??
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 15

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Jakbym potrzebowała kasy na drogie leki to bym poszła do fundacji a nie tańczyła w nocnych klubach. Wolę już żyć za mniejszą kasę, prosić u rodziców czy pożyczać od znajomych albo pracować za mniejsza kasę niż tańczyć w klubach go go.
Nie mam nic do tańca na rurze bo to fajny sport i trudny, wymaga zręczności i talentu, ale takie akcje wolałabym odstawiać przed swoim facetem a nie przed niewyżytymi brzydkimi starszymi panami których żadna laska nie chce więc muszą za to płacić;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

dziwki i tyle bo zarabiają od dziwkarzy którzy te pieniądze powinni przeznaczyć na własną rodzinę a jak tam pracujesz to znaczy że nie masz ambicji bo co to za praca co można do niej po podstawówce iść żal matki żony to współczuje mężom i dzieciom porażka
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Dziewczyny... Skoro pracujecie w tym klubie i jest wam tam bardzo dobrze to po co wypisujecie na forach że jest super? Pisząc ze jest super strzelacie sobie w kolano, bo dziewczyna która szuka pracy na forum przeczyta ze jest super i zgłosi sie do pracy, a końcem końców może się okazać ładniejszą i posiadającą większą smykałkę od was co zaowocuje wylaniem was bo np. jesteście za stare i za brzydkie...... Cocomo istnieje już trochę czasu , więc po co ten ciągły nabór? Czyż przez ten czas nie mozna było dobrać sobie wzorowej kadry oobslugującej klub? A może jest zupełnie inaczej ? Może jesteście zwyklymi wyrobnicami , które pracują za marne grosiki i większość z was zwyczajnie spierdziela gdy poczujecie że jesteście wyzyskiwane? To by tlumaczylo ten ciągły nabór na wszelkie stanowiska w cocomo.

Ostatnio z parasolkami na starówce łazily dwie , chyba rumunki albo bułgarki jako tzw. "promotorki" Śmiech na sali.................
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

W kwestii obowiązkowego angielskiego, z ciekawości zadam jedno pytanie: kto uczy pracujące w klubie dziewczyny angielskiego? Czy jest to ktoś wykwalifikowany, osoba z doświadczeniem i odpowiednią wiedzą?
Skoro dziewczyny mają kontakt z klientami zagranicznymi, to powinny świetnie mówić po angielsku, a zatem zajęcia powinna prowadzić osoba z kwalifikacjami, a zatem jak to jest w tej kwestii?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Niestety, kobiety pracujace na stanowisku tancerki okazuja juz brak szacunku dla samej siebie obnazajac sie obcym mezczyznom. Bylam na rozmowie kwalifikacyjnej, czytalam opinie, nigdy bym w to bagno nie szla.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Odradzam prace tam jakiejkolwiek dziewczynie .! To co tam się dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie .! Dziewczyny uważajcie na nich .
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Witam ponownie.
Piszę artykuł o mężczyznach, którzy byli w Cocomo, tzn. korzystali z usług tego klubu. Chciałbym się dowiedzieć, jak tam trafili, dlaczego i jakie mieli doświadczenia: te dobre i te złe.
Oczywiście gwarantuję dyskrecję.
Czekam na wiadomości:
michal.masowski@gmail.com
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

wystarczy włączyć TV i pooglądać co się dzieje wokół tej firmy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Rzycie jak w madrycie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Wszyscy wiedzą że to piszecie z biura że ten ch ci za to płaci!
I tak długo nie przetrwacie nikt do was nie chce wchodzić chyba że nie ma pieniędzy więc wie że go nie okradniecie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Jak traktują dziewczyny..hmm gorzej niż możecie to sobie wyobrazić, nie wypłacają pieniędzy a jak już coś przeleją na konto to kwoty są o wiele niższe niż wynika to z rozliczeń, żenada żenada i jeszcze raz żenada w sumie oszustwem nie ma się co dziwić w końcu założyciel tego obozu ma ciekawą przeszłość
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej jak i przy kolejnym wprowadzeniu w szczegóły poinformowano mnie, że przez pierwszy miesiąc wypłata będzie pomniejszona o 20%
10% - podatek
+
10% - premia dla osoby, która doradza Ci w kwestii makijażu, ubrań itp.

Wypłata co tydzień, ale czasem z tygodniową, lub dwutygodniową przerwą.
Pracy jednak ani na stanowisku hostessy w klubie ani jako promotorki nie podjęłam, ze względu na to, że jednak ciężko byłoby mi pracować po nocach i przede wszystkim warunki, które zostały mi przedstawione odnośnie... No więc, inaczej to sobie wyobrażałam... Myślałam, że dziewczyny są tam bardziej ubrane, byłam, delikatnie mówiąc, w szoku... No nie wiem, nie chcę nikogo obrażać, czy coś, ale po rozmowach odnośnie stanowiska nie spodziewałam się zastać tego, co zobaczyłam no i nie spodobało mi się to, choć początkowo byłam nastawiona bardzo entuzjastycznie i optymistycznie...
Nie znałam nazwy klubu ani dokładnej lokalizacji...
Jeśli komuś zależy, powinien obowiązkowo przyjść wcześniej popatrzeć, jak tam to wszystko wygląda. Szatnia nie jest duża, ściany klubu są w ciemnych, nastrojowych kolorach, więc lokal wydaje się być trochę mały. Ale to nie jest coś, co decyduje o tym, czy chce się tam podjąć pracę, czy nie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Co to znaczy "dostajesz kare"? Masz na myśli opisywane wyżej kary finansowe? Przecież to niezgodne z prawem.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Pierwsze aresztowania pracownic klubu ,menadżerka i trzy tancerki aresztowane w Poznaniu i jedna pracownica w Krakowie.

http://poznan.gazeta.pl/poznan/1,36001,15802133,Policyjny_nalot_na_kluby_Cocomo___Sprawa_miliona_zlotych_.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

tia ... są mądrę ... ale w wyciąganiu kasy od głupiutkich naiwnych klientów ... sorry frajerów ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

płacisz za oglądanie gołych bab ? człowieku ty masz nierówno pod sufitem, tym bardziej dla tych dziewczyn jesteś prawdziwym frajerem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

tez tam pracowałam i mnie tez okradali gdyby nie moja rodzina to dalej by mnie tam przetrzymywali podpisywałam jakiś świstek ze bylam z własnej woli gdybym tego nie podpisala to mogłabym się pozegnac z kasa która zarobiłam zarobki faktycznie dobre ale z tego potracaja jeszcze kase za rozne kary wiec nie gadaj ze jest tak kolorowo bo wcale tak nie jest nawet za glupi makijaż który nie podoba się kierowniczce można dostać kare... a wypowiedzenia niestety mi nie podpisala myslala ze jestem taka glupia ze im moje pieniądze zostawię wystarczylo powiedzieć o policji od razu na drugi dzień wroclam do domu tam wgl wszystko to sciema dlaczego niby nie mogą przelewac pieniędzy na konta pracowników tylko zakladaja im nowe? Bo przecież do tamtych nie maja dostępu a to tez jest nie legalne
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

najpierw proponowałabym nauczyć się poprawnie pisać :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

ja bym wgl tam nie radzila isc ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

kątakt prosisz? - bo piszesz pozef..
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

zarobki administracja biurowa, ile dają ? (9 odpowiedzi)

Rozglądam się po dłuższej przerwie za pracą na stanowisku administracja biurowa (asystentka,...

jak znaleźć pracę bez znajomośći???? (58 odpowiedzi)

nie mam pojęcia juz co robić.....skonczyłam studia...nie mam doswiadczenia...ale też nie mam go...

praca w call center (21 odpowiedzi)

Od jakiegoś czasu szukam pracy jednak bez rezultatu, postanowiłam spróbować w call center-...