COCOMO KLUB ktoś pracował?

czy ktośpracował w tym klubie? wiecie jak jest z zarobkami? wypłacają? jak traktują personel??
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 15

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Witam. Masz rację w tym co piszesz , pracowałam tam prawie dwa lata i wiemn na czym ich praca wygłada, tylko kasa kasa i nic więcej ich nie interesuje nawet twoje zdrowie , czy że masz problemy rodzinne i tak kary ci się należą. Jest to jedno wielkie przestępstwo , ale ja już się o to postaram by wkońcu zapłacili za grube tysiące które mi wiszą , i nie tylko mi. Są to złodzieje , a właściciel to kryminalista bez serca i duszy... A wszystkie panie kierowniczki , lecą tylko na kase nie licząc się z uczuciem i życiem prywatnym pracowniczek... Żałosne i tyle na ten temat... Pozdrawiam
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Witam. pracowałam w tym Clubie prawie dwa lata i uważam że masz rację, nie tylko klientów okradają , ale i pracowników , dość długo to znosiłam, i wkońcu trzeba z nimi porządek zrobic , bo to oszuści a szefem jest kryminalista, który dba tylko o Siebie , a Ja Go zniszcze, za Siebie i za wszystkie dziewczyny , które okradł...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

'witam. pracowałam z koleżanką , uważam że ta 'FIRMA' jest nie wypłacalna , oszukują na każdym kroku, kara za karą np.; nie przyjście do pracy 2,500tyś, spóznienie się na rurę 50zl, za minute spóznienia się do pracy 10zł, KAŻDA KARA JEST PRZESTĘPSTWEM , jutro zgłaszam to na policje, a cały szef jest kryminalistą..... FIRMA nie liczy się z Twoim życiem osobistym , także nie ma żadnyh wytłumaczeń jak to powiedziała MONIKA MAZUR główna kierowniczka( stolec ) inaczej mówiąc , bo inaczej tej osoby nie można określić , jest to osoba bez uczuć , rodziny i która nie zna prawdziwego życia , jak każdy zarządca tego burdelu... wiszą mi grube tysiące ale to zdobędę drogą prawną , a nie jak oni kryminaliści
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Lekkie przegięcie. Podsłuchy i inwigilacja 24/dobę. Za tak małe pieniądze? Nie ufacie pracownikowi od samego początku widzę. Patologia.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

hahahhaa sory mordo ale przy barze masz kamere ;) poza tym mozesz patrzyc jak robi sie drink . [_ zenada zenada

czemu wypowiadaja sie oosby tore ta nigdy nie byly ? ;) tylko sa zakochani w interwencji? ;)

burdele to amcie w glowach
a dziwki w domach.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 14

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

szmaty ? :) i teraz mamy przyklad Pana ze wsi ;) , ktorego nie ejst stac na wejscie za 30zl, to ze kelnerki namawiaja na drinki to chyba oczywiste o jets biznes, nikt wam nie karze sie kasa popisywc ;) wejscie samo wystrczy ;D , ale podejrzewam ze osob z takim poziomem nikt nigdy tam nie wpuści ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

I wreszcie osoba, która tam była . Jak można mówić, byrdel, r******ąsię, dziwki. To nie jest malutki jeden lokal tylko 22 w Polsce klub, jestem w 100% pewna, że męźczyzni któzy się wypowiadają, ,,przelecialem ja,, chciala sie bzykac, tak na prawde nigdy tam nie beda i nie byli. Zeby wejsc tam tzreba pokazac jakąś klase, a nie chamstwo i brak zorientowania co znaczy dobra zabawa ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 18

Re: do ostatniej odpowiedzi

Jeżeli już chcesz kogoś pouczać to naucz się lepiej pisać...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: do ostatniej odpowiedzi

Kto ocenia ksiazke po okladce ten nie potrafi czytac...to po pierwsze... nigdy nie pracowalam jako striptozerka zarabialam 1500 zl ibrowniez stac mnie na makijaz pernamentny i dobre metki jak to okreslasz kwestia zarzadzania gotowka reasumujac zal mi cie strasznie nie dziw sie ze los jedt dla ciebie okrutny troszeczke wiecej mymogu wzgledem siebie a stac cie bedzie na dobre auto czy moeszkanie...kwestia podejscia do rzeczywistość i
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Zgadnij )
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

zwykły bałagan!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

hehehehe to już bym wolała w normalnym burdelu pracować za przyzwoitą kasę , a nie użerać się z debilami za jakieś grosze jak w Biedronce. Za całe wakacje dziewczyna odłożyła tylko na rurę i na leki buhahahaha nie rozśmieszajcie mnie
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

zgłoś do prokuratury i to szybko
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Jezeli wszystko ok to dlaczego tyle minusów ?????
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Pracowalam tam i wiem co tam sie dzieje.
Ja sama czekalam na wyplate ponad 2 lub 4 tyg. Juz sama sie zgobilam .
Z wyplat pruboja sciagnac jak najwiecej. Np za mieszkanie socjalne gdzie nie mieszkalam i te kary .
Klimat byl moze fajny ,latwa kasa i szybko.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

pracowałam jako promotorka, ale zrezygnowałam juz ., nie było zadnego szkolenia tylko podpatrywałam inne dziewczyny jak zagaduja , nic wiecej. w sopocie promotorki nawet nie sa wpuszczane do klubu do lazienki trzeba chodzic np na druga nozke wiec slaba opcja , nie wiadomo jak jest w srodku bo po prostu nie wpuszczaja jesli jakis zainteresowany zapyta trzeba zmyslac. Niby praca tylko promotorki nie przysiada sie do facetow tylko zaprasza i trzeba liczyc sie z obrazliwymi slowaniem i trakotowaniem z gory . Sa tez kary pieniezne jesli sie nie poninformuje wczesniej , za nie pomalowanie , caly czas (4/5h ) trzeba chodzic na obcasie i nie ma opcji zmienic na buty na plaskim . stawka za godzne jest zalezna ile facetow zaprowadzisz do klubu najnizsza godzinowka to chyba 5 lub 6 zł a najwieksza stawka za godzine to jak sie wprowadzi ponad 20/30 klientow to wtedy jest 10 czy 11 nie pamietam juz dokladnie. Ogolnie problemow z wyplacaniem wypłat nie ma tylko ze jest jeden haczyk o ktorym nikt ci nie powie , ze przez 3 tygodnie potracaja ci iles procent z wyplaty bo .. jestes nowa .. Ogolnie praca nie wdzieczna .
popieram tę opinię 28 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

bronisz tego burdelu bo pewnie jestes tam jakims wysoko postawionym pajacem ktory zeruje na mlodych naiwnych laskach ktorym wasze tepe PIE**do**lenie uderza do glowy prawda taka ze jestescie banda alfonsow i najlepiej jak by ta wasza pseudo firme zrownali z ziemia oszusci
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Pozytywne komentarze i zachęty do podjęcia tam pracy są pisane przez "podstawiane" osoby z biura. Tu napisała lara11 o 15:35 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5314460&start=510 i tu też lara11 o 15:28 http://forum.pracawita.pl/viewtopic.php?f=8&t=578&sid=325444354e903a3c6f2dc6edd3dddeac&start=1000 Zauważcie też, że pozytywne komentarze są dodawane zwykle od pon. do pt. W weekendy jest cisza, a w poniedziałki nagle wysyp odpowiedzi...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Z ciebie taka bar(t)manka, jak ze mnie ksiądz. To są dziwki, bo tancrurki nie łaziłyby w strojach im podobnych. Nie ucz matki garów zmywać. W dodatku jeszcze do drinów coś tam dolewają, że potem ludzie mają 98 tyś zł na kartach płatniczych. O tym pisała nawet tak "wiarygodna" prasa jak Wyborcza i nie tylko ona zresztą, wystarczy poszukać w googlach w necie.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

http://www.wykop.pl/i/link/comments/1904846/tancerka-z-klubu-go-go-panowie-nie-bierzcie-karty-ani-duzej-gotowki/

Nawet na wykop trafiło..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

praca w call center (21 odpowiedzi)

Od jakiegoś czasu szukam pracy jednak bez rezultatu, postanowiłam spróbować w call center-...

Ile zajelo Wam znalezienie pracy albo ile juz szukacie:P (55 odpowiedzi)

szukam pracy juz przeszlo miesiac i tak sie zastanawiam, czy ze mnie jest jakas wyjatkowa noga,...

Firmy z branży stoczniowej które należy unikać..... (49 odpowiedzi)

Witam wpiszcie tu teraz trójmiejskie firmy z branzy stoczniowej które należy unikać i...