COCOMO KLUB ktoś pracował?

czy ktośpracował w tym klubie? wiecie jak jest z zarobkami? wypłacają? jak traktują personel??
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 15

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Haha toć widać... ze wszystkie pozytywne komentarze o tym klubie to na zlecenie szefow piszą ich pseudo menagerki :D
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

biedne cocomo musi samo sie bronic na forach....
otóż byłem u was przypadkowo...zupelnie trzezwy, skusilem sie na drinka... a nic nie pamietam. Jak nie mozecie wydoic klienta bo jest swiadomy...do dajecie drinka z niespodzianką. Bogu dzieki, ze mialem karte na której prawie nie było środków. Nie radze zamawiać tam nawet przegotowanej wody. Szkoda tych biednych naiwnych dziewczyn
popieram tę opinię 63 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Ehhh wiesz co? Prawda jest taka, że jeżeli człowiek chce pracować, a nie wykręcać się co rusz bólem brzucha czy palca, jest odpowiedzialny i wypełnia swoje obowiązki to żadnych kar nie będzie dostawał. Ale teraz wszyscy mają postawę tak roszczeniową, że aż się włos na głowie jeży. Przychodzą do pracy z łaski i liczą na to, że pieniądze będą im spadać z nieba. Nie daj Boże wyciągnąć potem od nich konsekwencje za brak obowiązkowości i rażącą nieodpowiedzialność. Zaraz podnoszą się głosy, że go okradają, że oszukują, że biedaka zmuszają do pracy. Ludzie przecież to jest śmieszne! Jesteś w porządku, robisz swoje i starasz się pracować jak najlepiej to jesteś za to wynagradzany i dobrze Ci się żyje. Bardzo prosta zależność.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 27

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Hej ja pracuję w Cocomo na stanowisku kelnerki.
Nie jest to b****l jak ktoś dalej napisał,ale ekskluzywny i renomowany klub :) Wszyscy pracownicy mają umowy , kasa jest wypłacana :)
Atmosfera jest fajna , dziewczyny są super.
Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Ha, przeczytałam i śmiać mi się chce. Sama jestem barmanką w cocomo i to co napisała dziewczyna wyżej jest śmieszne.
Podpisując umowę kilka tygodni temu Pani mi w biurze wyjaśniła że kopia moich dokumentów po podpisaniu przez zarząd wróci do mnie i wróciła podpisana.
Zrobili mi szkolenie dwutygodniowe na barmanke uczylam sie tam składów drinków podawanych w klubie itp. Za kazdy dzien szkolenia dostalam kase a pozniej dostalam umowe zlecenie na czas nieokreslony.
Dostaję wypłate i żadnej kary nie dostałam, Wiec co to za oszustwo się pytam???????????????
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 66

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował? bardzo zle .

Podpisuje się pod tym w 100% ja stałam nawet przy -18...
a pieniądze? dostajesz tyle kar że nawet na kary nie zarobisz...
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Podpinam się pod pytanie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

A jak tam jest z kelnerkami ? Są narażone na jakieś niezbyt przyjemne sytuacje czy sa obłapiane przez facetów i co nalezy do ich obowiazkow?Tylko podawanie drinków z baru do stolika czy cos wiecej muszą robić bo się łamie nad pracą tam lecz się boję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Hej ja byłam chwilowo w Warszawie, pracowałam jako kelnerka potem na Gdańsk docelowo, bo pochodzę z trójmiasta. Przeszłam szkolenie w krakowie balm sie szczerzę troche wyjazdu, ale zapewnili mnie ze na mieszkaniu beda inne dziewczyny. Czasem trudno do lazienki sie dostac, ale bylo przynajmniej wesolo. Potem bylam w Wawie bo mieli wolne wakaty i sciagali dziewczyny z innych miast. trudno troche sie do nocnych zmian przyzwyczaic, ale po czasie juz bylo spoko. Pieniadze przyznam szczerze, za naprawde dobre, bo za prace kelnerki nigdzie bym tyle nie dostala, ale to chyba dlatego ze praca w night klubie.
moj mail jak cos coookie@vp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 11

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował? bardzo zle .

Teraz nie jest to tylko cocomo , teraz jest to firma event a ich klientem jest to cocomo wiec nie podpisujesz umowy z cocomo juz oficjalnie . Ja pracowałam , generalnie spoko zarobki . Bylam promotorka , za szkolenie na reke dostajesz 26 zl , szkolenie polega na staniu i zapraszaniu gosci . Fakt ja rowniez nie dostalam kopii dla siebie ,w dodatku podpisujesz rowniez zgode na "monitoring" czyli podsluch "w celu bezpieczenstwa i sprawdzenia twojej pracy " . ... Pracowalam cala zime .. I zaluje ! Skrecilam sobie kostke i majac umowe na zlecenie cocomo zażyczyło sobie zwolnienia lekarskiego ze szpitala ... Ale to nic ... Pieniadze mialam dostawac co tydzien na konto - event daje bezimenne i bez pinowe karty prepaid .. Moja byla przez 3,5 tygodnia nieaktywna ... O pieniadze musialam sie ubiegac ... Jestem nnie ubezpieczona i niestety za rentgen musialam zplacic , cocomo stwierdzilo ze nie dostane pieniedzy poki im tego nie przyniose , to ja ze zwichnieta kostka zap***** zeby im to zaniesc , p.Ewa z eventu obiecala mi chociaz 200 zł zaliczki po przyniesieniu tego stolca tam , wiec zanioslam , a wtedy byl problem z wyplaceniem pieniedzy ... W pewnym momecie usiadlam i zaczelam plakac ... Lacznie na zabawe ze szpitalem , taksowka bylam stratna na 200 zł ( dobrze ze mam tez druga robote i chlopaka ) dzwonilam do "odgornek promotorek i koordynatorak" 37 razy i napisalam 6 sms o tersci " imie , nazwisko , proszę o pilny kontakt " i ani razu nie odebrala telefonu po czym jak zadzwonilam kolejny raz odebrala i jeszcze smiala powiedziec ze jestem nienormalna ze dzwonie tyle razy a gdy dostalam kartke z numerem bylo na niej napisane " w razie pilnej sprawy prosze dzwonic o kazdej godzinie podczas pracy " czy jakos tak ... Ale to tez nic ... Mowiac o samej pracy - fakt na 8 tygodni pracy gdzie pracowalam po 5 godzin 5 dni w tyg dostalam 1000 zł niecale .. Ale niestety cocomo odciaga za stroj roboczy parasolka 30 zł , kurtka 300 zł , kazde spoznienie , nie pojawienie sie na angielskim kazdorazowo po 50 zł , bedac na monitoringo i wypowiedzenie zlego slowa do 200 zł kary tak samo przy nierozlozonej parasolce a i zapomnialabym za brak czarnych butow i leginsow tez mozesz dostac kare .;/ teraz o samej pracy ... Stoisz 5 h min... Moje ekstremalne warunki to -15 stopni w tym przez to 5 h masz 30 min przerwy i herbate raz na jakis czas .... Pracujesz nawet jak jestes chora , no chyba ze masz zwolnienie.... Juz wiecej nie pisze bo szkoda mi klawiatury ... Ale jedno slowo - masakra !
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Jak ktoś jest 'NORMALNY', to nie wije się na rurze dla byle jakiego frajera...
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

hej , mozesz mi cos wiecej na priv powiedziec ja zostalem zaproszony na 2 rozmowe i mam podpisac papiery na szkolenie jako kierownik dzienny a po tym co przeczytalem troche sie boje
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

co pani gada, jakie obleśne mieszkanie?? Byłam w tym mieszkaniu, jest w bardzo wysokim standardzie, w nowym budownictwie. I nikt nie pracuje 15 dni z rzedu, chyba że pani córka jest pracoholiczką i sobie tak ustalila grafik, ale żaden normalny człowiek, nie pracowałby 2tyg non stop. Brak słow...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Moja corka tez tam pracuje, tylko klub jest w warszawie, uciekla mi juz z domu do jakiegos oblesnego mieszkania sluzbowegi. Moze my jako rodzice mozemy cos zrobic zeby wydostac te dziewczyny z tamtad? Napewno faszeruja je prochami, nikt nie jest w stanie pracowac po 15 nocy bez przerwy po 10-13 godzin i funkcjonowac normalnie! Kasy tez nie dostaja tak jak im obiecali bo pozycza od znajomych kase na jedzenie !
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Jak możesz odezwij się ? Zostałem okradziony na duże pieniądze przez wyczyszczenie karty Dołączyłbym do pozwu zbiorowego. Mój email krzysiek1106@vp.pl gg 2625749
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Witam
Proszę pilnie o kontakt zostałem okradziony na pokaźną sumę ze środków na koncie Chce się dołaczyć do pozwu zbiorowego Niestety nr który pan podał nie odpowiada mój email krzysiek1106@vp.pl gg 2625749 nr telefonu podam później

Pozdrawiam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Mnie równiez okradli na podobna sumę Jak możęsz odezwij sie krzysiek1106@vp.pl badz na gg 2625749

Jak i wszystkie inne osoby okradzione ze środków na karcie proszę o kontakt.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

bezmyslnie podpisalam umowe na szkolenie na posade barmanki, nie dostalam kopi dla siebie w zasadzie oprocz karty nie dostalam zadnego dokumentu ktory podpisalam. Na szczescie chlopak wybil mi ten pomysl z glowy, postraszyl ze na pewno to jest oszustwo i cos bedzie nie tak bo kto robi za darmo szkolenie baristyczne ktore kosztuje ok tysiaca zl i jeszcze za to placi? po 3h zadzwonilam ze rezygnuje. zaczeli straszyc karami w nieznanych kwotach. pozniej bylo juz tylko gorzej. sama bym sie z tego nie wyplątała, interweniował prawnik rodziców. w koncu pani, po postraszeniu policja i sprawa w sądzie, napisała ODRĘCZNIE wypowiedzenie umowy szkoleniowej.. poszlam to odbierac z tata, i bardzo sie ciesze poniewaz pani oczywiscie nie miala przygotowanej kopi dla mnie - podstawowa rzecz gdyby dalej chcieli kase.. nie miala zadnego potwierdzenia ze reprezentuje ta konkretna firme biuro wygladalo jak by bylo tym slynnym służbowym mieszkaniem - w pokoju w ktorym rozmawialismy byly 2 fotele i stolik, brak swiatla, sciany pomalowane na finezyjne kolory nie kojarzące się z jakimkolwiek biurem, pod scianą chamsko rzucona tabliczka z nazwą firmy event. naprawde szczerze odradzam jakiekolwiek umowy z ta firma, nie chca pozniej pozwolic odejsc - a to nie jest normalne zachowanie u legalnych firm... ciesze sie ze moja przygoda skonczyla sie na tym etapie ;/////
popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

ja się zastanawiam nad pracą promotorki. warto?:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 16

Re: do ostatniej odpowiedzi

a pozytywne komentarze zadowolone pracownice zal .. hehh bye
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

poszukiwania pracy..na jakich stronach jej szukacie? (63 odpowiedzi)

na początek prośba do Admina. o nie kasowanie mojego wpisu,, Pisze tu bo na forum praca mało...

Ile zarabiacie w 2023? (391 odpowiedzi)

Ciekawi mnie ile zarabiają forumowicze, krótko: - wiek - zawód - zarobki miesięczne - rodzaj umowy

Własny biznes - jak się reklamować? (180 odpowiedzi)

Jak reklamować swój biznes w sieci? Bez obecności firmy w Internecie ciężko będzie zdobyć...