COCOMO KLUB ktoś pracował?

czy ktośpracował w tym klubie? wiecie jak jest z zarobkami? wypłacają? jak traktują personel??
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 15

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

hehhe prosze cie kolezko zal .pl
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Twierdzisz że szmaty a masz pewność że ktoś z Twojej rodziny tam kiedyś nie będzie pracował ? może córka wyjedzie na studia i powie że pracuje "w biurze" i ma 2000zł a tak naprawdę będzie pracowała właśnie jako taka ulotkarka albo nawet jako tancerka by zarobić te 5000zł. Też nazwiesz ją wtedy szmatą ?
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 18

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

a ty jak jesteś z mężczyzną w domu to do 80 będziecie siedzieć na dwuch osobnych łóżkach ? Jak masz córkę to facet też Cię dotykał w intywne miejsca zanim ją zrobiliście...
Jest to strasznie irytujące jak ktoś nie ma pojęcia o danej pracówce a pierd*li na lewo i prawo takie głupoty. Jedne dziewczyny po pracy idą do domu spać a inne chcą cieszyć sięzyciem, co w tym złego ?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 31

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

zgadzam się z tą opinia to sa złodzieje kuszą zarobkami a za wszystko dają kary masakra koniec z tym ja tak samo planuje podać ich do sądy pracy tylko szukam więcej poszkodowanych jak ktos jest w podobnej sytułacji prosze o kątakt kinia830@onet.pl jest nas jóż kilka
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

pisze się "tak, że" a nie "także" analfabetko z nie-burdelu cocomo
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Hahahaha adrenalina??? rąbnieta jestes i tyle :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Na tańcu to zarabia ludowy zespół Mazowsze a w go go "tancerki" ocierając się o staruchów d*pskami niewiele mają wspólnego z tańcem :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Witaj! Skontaktuj się ze mna. Mam kika pytan:) Boykins2991@poczta.fm
Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Dostałam propozycje pracy w cocomo na stanowisku hostessy.Nie podjęłam jeszcze decyzji, ponieważ mam dość dobrą prace w innym zawodzie.Chciałabym dowiedzieć się jak wygląda praca na tym stanowisku w cocomo?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

jestem normalna kobieta i mimo to pracuje tam juz rok czasu, mam na utrzymaniu corke, wiec cpunka ani alkoholiczka nie jestem, wkurzaja mnie takie komentarze - nie pracujesz, nie wiesz, nie komentoj -- proste.
mimo chodzenia pod parasolka jak to niektorzy opisuja, stac mnie na oplacenie mieszkania i przedszkola, na normalne zycie i odlozenie na czarna godzine. w przeciwienstwie do wielu ludzi majacych waszym zdaniem "normalny etat... jest umowa zlecenie ale sa odprowadzane skladki, ubezpieczenie i w ogole, a w rozliczeniu podatkowymmasz swoje rzeczywiste zarobki. moze nie jest malinowo i rzeczwiscie sa kary, ale jesli zarobisz kolo 700-1000zł tygodniowo zaplacenie np 50 zl kary raz na ruski rok nie robi wiekszej roznicy. oczywiscie sa dziewczyny ktore nie przestrzegaja zadnych zasad, nie przychodza do pracy, w takich sytuacjach sie nie dziwie ze sa wieksze. stawki ktore sa podane sa bledne poniewaz jest 8-12-15 na godzine w zaleznosci od wprowadzonych gosci i za kazde wprowadzenie 17zl.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

nie wiem czy jestes az tak tępa czy tylko taką udajesz. lepiej miec umowe zlecenie niz zadna, to po pierwsz. po drugie kase zawsze wypłacają!, po trzecie nie zauwazyłam zeby ktos tam cpał. nie mierz wszystkich swoja miara, bo widac masz bardzo niska samoocene skoro krytykujesz wszystkich i wszystko dookoła, widocznie chcesz sobie trochę tym humor poprawic. a moze prawda jest taka że jestes zbyt brzydka i nie chcieli cie przyjąć i to właśnie dlatego tak jedziesz po wszystkich dziewczynach tam pracujących do czego nie masz najmniejszego prawa ponieważ ich nie znasz. to są normalne dziewczyny, matki zony studentki i nie zarabiaja tam d*pa!!! taniec jest sztuką sam w sobie , niestety ty tego nie potrafisz i dlatego twoj przyszly potencjalny kandydat na meza bedzie chodzil po takich klubach bo od ciebie tego w domu nie dostanie. a i z twoim podejsciem i ciagłą krytyka wszystkich dookoła twoj potencjalny przyszły szybko stanie sie byłym :) serdecznie pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

jak nie wiesz to sie nie wypowiadaj! pewnie jestes glupia zakompleksiona dziewuszka ktora tylko robieniem loda zatrzymywala przy sobie faceta
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

7 zł brutto mają płacone hostessy, za godzine oczywiście + prowizje od drinków, umowa zlecenie i ubezpieczenie zdrowotne, chyba że nie chcesz ubezpieczenia, bo jestes np juz gdzies ubezpieczona.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Kierownik dzienny zajmuje się dostawami alkoholi i sprawami organizacyjnymi. Nie musi wcale wieczorem przychodzić do klubu. Więc praca spoko, jak w każdej innej firmie. tylko minusem jest umowa zlecenie dla wszystkich pracowników w firmie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Hej :)
Dzisiaj miałam mieć 2 dzień szkolenia na stanowisku promotorki, tak z ciekawości weszłam zobaczyć opinię ludzi, jak się pracuje czy praca jest uczciwa itd. Napotkałam na tą stronę, poczytałam te komentarze ... I momentalnie zadzwoniłam do koordynatorki i odwołałam wszystko ... Faktycznie coś mi śmierdziało z tymi zarobkami, za uczciwą pracę tyle nie da się zarobić ...
Szanuję siebie i mam głowę na karku, uważam,że decyzję podjęłam dobrą .. trudno... wolę być ostrożna ;)
Pozdrawiam ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

hej :)
Ja pracuje jako kelnerka w klubie w 3 city :)
praca jest fajna, mamy genialna załogę w klubie - atmosfera rewelacyjna.
Byłam na szkoleniu praktycznym w warszawie, klub jest duży - b. miło wspominam szkolenie:)

Śmiało idz na rozmowę w spr. pracy, jak Ci zaproponują prace - superrrrr
Jak masz jakieś pytania to sie pytaj na rozmowie, mnie poinformowali o wszystkim :) a byłm bardzo ciekawska !!!

Powodzrnia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 19

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Nie ma problemu proszę Pana, nie gniewam się
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Marta, sorry że tak ostro Ci odpowiem ale: jesteś tak tępa, czy czytać nie potrafisz tego co jest napisane kilka linijek wyżej ?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

Witaj.Chciałabym nawiązać troszkę do twojego postu.Ja tam pracowałam jako promotorka klubu w Olsztynie i zarabiałam:w ciągu dnia stawka 10,00 zł za godzinę i 15 zł za klienta,a w nocy stawka była prawie,że wyrównana bo za godzinę było 15,00 zł i 15,00 zł za klienta przyprowadzonego do klubu.Mi się opłacało stać nocą na ulotkach i mówiąc szczerze to nie było problemu z klientami i nie było takiej sytuacji aby któryś z klientów zapraszał promotorkę do siebie do domu,no oprócz jednej babki,która wyzwała mnie od k****.Ale dobrze,że po chwili na miejscu zjawiły się odpowiednie służby i zrobiły z babką porządek,a ja spokojnie mogłam wrócić sobie do mojej pracy.I tak podsumowując to wszystko,w ciągu jednego tygodnia można wyciągnąć ponad 400,00 zł.Pozdrawiam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: COCOMO KLUB ktoś pracował?

"W naszych klubach nie ma mowy o usługach sexualnych"

A co Ty innego możesz napisać?
Jedna porządna kombinacja operacyjna i po Twoim klubie...

Faktycznie... Twój argument o umowie o pracę i składkach przekonał mnie, że "sieć Cocomo to nie jest żaden burdel".
U Plichty w Amber Gold też były umowy o pracę i składki emerytalne...

Życzę Ci pracownico Cocomo, abyś zwiedziła całą Polskę a nie tylko jej kawałek.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 3

Inne tematy z forum

praca z otto w holandii (46 odpowiedzi)

cześć, mam pytanie, ktos byl zatrudniony przez otto w holandii? jakie warunki mieszkaniowe?...

poszukiwania pracy..na jakich stronach jej szukacie? (63 odpowiedzi)

na początek prośba do Admina. o nie kasowanie mojego wpisu,, Pisze tu bo na forum praca mało...

Zmiana zawodu - od czego zacząć? (74 odpowiedzi)

Szukam na siebie pomysłu. Któraś z was też stała przed opcją przebranżowienia się, jak wam się...