Cały czas się uśmiecham...

Z czystym sercem polecam wizytę u Pana Romana wszystkim tym, którzy tak jak ja pragną coś w sobie zmienić. Dlugo szukałam odpowiedniego salonu aż w końcu zdecydowałam się na Afromagię. I byl to strzał w dziesiątkę. Na wizytę czekałam 3 tygodnie. Troszke się stresowałam, ale dzięki stronie internetowej salonu wiedziałam do kogo idę i choć z tym było mi lepiej;) Na początku Pan Roman przeprowadził mały wywiad dotyczący moich oczekiwań, a później powiedział w jakim odcieniu oraz fryzurze mnie widzi. Zaufałam jego doświadczeniu i nie zawiodłam się. Jestem bardzo zadowolona, czego wyrazem jest choćby ta opinia a także uznanie znajomych!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Cały czas się uśmiecham...

Zapomniałam dodać o wspaniałej pomocy pani Karoliny! To asystentka Pana Romana, pomoc rewelacja, nie dość że mycie głowy w Jej wykonaniu to czysta przyjemność, to jeszcze pomogła mi w dodaniu minut w wymyśnych parkometrach w Gdyni ;) Dziękuję i polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Cały czas się uśmiecham...

Dziękujemy bardzo za tak miłe słowa;-)Pani zadowolenie jest dla Nas najwspanialszą reklamą.Serdecznie pozdrawiamy-załoga Afromagii
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0