Fitness Klub Zdrofit

Siłownie i fitness kluby

Gdańsk, al. Rzeczypospolitej 33

mama Asia - opinia (1) Naprawcie niedziałające prysznice (z powodu awarii ciepłej wody, zepsutego... mama Asia Klima (1) Albo na siłowni oraz w szatni nie ma klimy albo jest zbyt słaba, w porównaniu... . Nie polecam (1) ciasno,warynki higieniczne słabe, na niektóre zajęcia upychanie nogami,... MMM
Wybaczam niedociagniecia za opieke na dziecmi :) (1) Dzisiaj bylem tu pierwszy raz. Przyciagnela mnie opieka nad dziecmi w czasie... Michał Osiecki Ciasnota i duchota!!! (1) Właściciele powinni się zastanowić nad wprowadzeniem zmian sanitarnych! Na... . Sauna w szatni (1) Jest to fajny fitness club ale... szatnia męska jest CIASNA i DUSZNA,... lubiefitnes nie warto (1) Ciasnota w szatni to dramat! maniek Opłaty- fatalny sposób (1) Tu za karnet płaci się dając polecenie zapłaty. Jeśli bank nie prześle... lupa Recepcja (1) Na recepcji Pani mało przyjemna (długie czarne włosy) moja pierwsza wizyta w... Mania Tak sobie (1) Ciasno w szatni, brak klimatyzacji, brak wentylacji niron Nie polecam (1) Z siłowni skorzystałem w godzinach porannych. Na obiekcie kilkanaście osób... Bartek nie polecam !!!! (2) słaba klimatyzacja, bardzo dużo ludzi po poludnu brak miejsc do cwiczen no i... ja Duży zawód (1) Pomieszczenia bardzo słabo wentylowane, podczas ćwiczeń przecieka dach,... Aleksandra CIASNO!!!!! (1) Drogie Panie, jeżeli zależy Wam na korzystaniu z zajęć grupowych, to... b Co najwyżej średniak... (1) Dużo szumu przed otwarciem, długie oczekiwanie i zawód podczas pierwszej... -+-