Fitness Klub Zdrofit

Siłownie i fitness kluby

Gdańsk, Franciszka Schuberta 102A

Fabianitos - opinia (1) Głównie korzystam z zajęć grupowych tzw spinning (rowery). Niestety sprzęt... Fabianitos Zaneta Rokita - opinia (1) Serdecznie polecam siłownię calipso .na Morenie. Chodzę tam od tygodnia .Na... Zaneta Rokita Ania - opinia (1) Calipso Morena bardzo się popsuło, trenerzy super, grafik do bani, coraz... Ania
Fajne miejsce dla osób lubiących ćwiczyć z wolnym ciężarem (1) Duży plus stanowiska na których można robić ćwiczenia z wolnym ciężarem -... Pat Slabo. (1) Ciasno,brak mat do indywidualnych ćwiczeń i miejsca do ich wykonywania.... joanna jest dobrze,ale mogłoby być lepiej (1) po pół roku trenowania czas na kolejną ocenę,duża szóstka za ilość... Życzliwy Polecam (1) Jak najbardziej zasłużone 5 gwiazdek. Jestem klientką od października. Grafik... Dominika H Siłka ok, ale instruktorzy to ostatnie lenie. (1) Bardzo lubię to miejsce i generalnie nie ma się o co przyczepić - poza... JFK Zajęcia fitness (1) Bylam dzisiaj pierwszy raz w calypso na zajeciach fitness ze stepem. Bardzo... Agnieszka Porażka - omijać z daleka (1) Wady: - bród - smród - obsługa dająca odczuć, ze Klient przeszkadza - tłok... ALEKSANDRA Brudno, bardzo brudno (1) Wszechobecny brud. Wszędzie papierki, kurz na szafkach nawet na deskach... Paweł Czystość ! (1) Witam, Co do samego sprzętu nie mam zastrzeżeń, jednak co do czystości to... Michał Brudno (1) Niestety mocno jestem rozczarowana czystością klubu. Papier toaletowy w... Ania Klub przystępny, brudny (1) Korzystałem kilkukrotnie, za kazdym razem brudno, pełno ,,dziadow" i śmiecił.... Leon Moja opinia (1) Moje wrażenia z Calypso Morena: Siłownia jest na 2. piętrze CH Morena, nie ma... Wuj Janusz spoko ale... (1) Apeluję do przedmówcy - najtańsze mydło w płynie pod prysznic to koszt kilku... osiłek byłam na otwarciu (1) Jak wiadomo, na otwarciu bardziej się starają. Jak będzie potem? Panie na... zyguzygu