Odradzam (3) Byłam kilka razy, odradzam szczerze. Na ćwiczeniach jogi, weszłam trochę... Ania Odradzam zawita ie transakcji przez Intetnet (1) Stanowczo odradzam !!!!! Zawarłam przez internet umowę na karnet Fitness... Weronika :-( (1) Chodzę już prawie od dwóch lat na siłownię a razi mnie tylko że większość... Ania
odradzam (1) Chodziłam do siłowni na morenie odradzam mało miejsc na prysznic trenerzy... niezadowolony Calypso Fitness Obrońców Wybrzeża (1) Od niedawna chodzę do tego klubu i powiem,że żałuję,że wcześniej się nie... Sila Niestety niemiłe wrażenie (1) Nigdy nie miałam zastrzeżeń do trenerów/prowadzących zajęcia - zawsze na... Runner coraz gorzej! (2) Od ponad 2 lat chodzę do tego klubu i z miesiąca na miesiąc jest coraz... Karolina Fajna siłownia ale..... (1) Siłownia z klimatem, dobrze wyposażona jednak dużym minusem jest zbyt głośna... Małgorzata XD - opinia (1) Skorzystalem dzisiaj z tej silowni. Na wejsciu przywitala mnie mila... XD Klaudia - opinia (1) Dp calypso chodzę juz prawie rok i nigdzie nie spotkałam tak cudownej... Klaudia Calypso Fitness Club Gdańsk Przymorze (1) Od dłuższego czasu chodzę do klubu Calypso mieszczącego się w Galerii... Kris Najlepsza trenerka - Anka Kaszuba !!! (1) Kilka słów na temat Calypso i nie tylko. Myślę, że tłok jest i będzie zawsze,... FitAnka skakanka Hmmm (2) Bardzo fajna oferta zajęć fitness, chociaż szkoda ze nie ma spimningu od... K Jest Dobrze (3) Pod koniec listopada wybrałam tę siłownię jako docelową, więc przyszedł w... Gosia polecam (1) Atmosfera klubu zasługuje na duży plus. Przychodzę tu z uśmiechem. Panie z... Iza Trochę szkoda (1) Chodzę do klubu od początku jego otwarcia i trochę szkoda,źe nic się nie... Magda Calypso, jeden trener nadriabial za wszystkich (1) Witam. Na calypso zaczelam chodzic w lipcu tamtego roku. Uczeszczalam tam... M. Świetna obsługa, miła atmosfera (1) Już na wejściu witają nas bardzo miłe panie na recepcji, a dalej jest tylko... D. ekipa na wypasie (1) Klub ma szeroką ofertę zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych. Sama... Andźula ZAJĘCIA (2) Nie przeszkadza mi już syf (sorry ale łagodniej nie da się tego określić) w... KICIA