Calzedonia Galeria bAŁTYCKA/kLIF

Czy ktoś tampracował i jakie opienie? ciągle widze ze poszukuja nowych sprzedawców? a podobno to renomowana firma..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Calzedonia Galeria bAŁTYCKA/kLIF

Firma może i z renomą, ale pewnie mają problem z zapewnieniem tej renomy sprzedawcom ( czytaj 800pln na rękę) lub kierownik/kierowniczka ma zbyt duże ego.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Calzedonia Galeria bAŁTYCKA/kLIF

ztego co wiem to 1389zł na ręke..
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Calzedonia Galeria bAŁTYCKA/kLIF

czyli 1900zl brutto ma sie na umowie a te 800zl to na pol etatu Robercie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Calzedonia Galeria bAŁTYCKA/kLIF

Dziś się postaram dowiedzieć, co i jak tam jest. Bo zastanowiło mnie to :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Calzedonia Galeria bAŁTYCKA/kLIF

a ciekawe, bo jak głosi ich reklama "mamy nadzieję, że to będzie dziewczynka"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Calzedonia Galeria bAŁTYCKA/kLIF

Polecam pracę w Calzedonii
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Calzedonia Galeria bAŁTYCKA/kLIF

Gośka 35
Pracowałam w Calz w Gdańsku.
1.Teoretycznie pierwsza umowa to zlecenie na miesiąc,wysyłają do zaprzyjaźnionego lekarza medycyny pracy Calz płaci 75zł, druga umowa to umowa o pracę na okres próbny 3miesięcy, kolejna już o pracę na rok. I później w*********j, nie ma opcji na więcej.
2. Wypłaty na czas, cały etat ma 1900zł BRUTTO.
3. Nad sobą masz kierownika, nad kierownikiem regionalna a nad nimi cała świta z Warszawki.
4. Chore wizytacje, zastraszanie.
5. Rzucasz się na klienta po 3sekundach jak tylko przekroczy wejście sklepu.
6. Chore statystyki (wymagania co do Twojego średniego paragonu, sztuk na paragonie i bramka)
7. Budżet, co miesiąc inny do wyrobienia, np 125tysi na lipiec jak wyrobicie wspólnie jako sklep to każda na cały etat 230zł premii do wypłaty w sierpniu.
8. nie ma opcji na urlop w wakacje i na okres świąt i przed nimi i na wyprzedaż w styczniu.
9. zmiana wyglądu sklepu raz w tygodniu, większy bałagan niż to warte, oczywiście zmieniasz sklep jednocześnie obsługując Klienta ;]
Nie polecam, nie rozwiniesz się.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Calzedonia Galeria bAŁTYCKA/kLIF

jAA -> to co opisałaś to po prostu praca na stanowisku sprzedawcy!!!

sorry nie pracowałam w tej firmie ale mam wile lat doświadczenia w handlu pracuję od 16 rż i jeszcze większych leserów nie widziałam - najlepiej do góry brzuchem leżeć i kasę dostawać!

zgodzę się że pensja mega słaba bo sprzedawca w dobrym sklepie powinien dostawać 1600zł + premia ok 200zł/mc i to jest godne wynagrodzenie

nie zgodzę się jednak że wymagania dot. szt na paragon czy konwersji to mobbing bo już lecicie z lenistwem po bandzie!

roszczeniowe małotalty w tyłkach wam się przewraca, kierownicy dostają 1800-2200 max pensji!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 22

Re: Calzedonia Galeria bAŁTYCKA/kLIF

~lol, nie kierownicy tylko czyt. poganiacze niewolników zwanych szumnie sprzedawcami. Tak niestety jest w Polsce ;) Polecam wyjazd za granicę choćby nawet na wakacje - tam jest inne życie. Nie twierdzę, że lepsze, ale na pewno bardziej godne (nawet na najniższym stanowisku nikt na nikogo nie krzyczy i nie wyzywa od sku***synów !!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Calzedonia Galeria bAŁTYCKA/kLIF

I jak widać prawda w oczy kole!

po 1 - pracowałam za granicą i jak wszyscy uważacie że tam nie trzeba zap...lać to się grubo mylicie- nikt nie płaci leniom

po 2 - pracowałam jako kierownik sklepu i nikogo nie poganiałam, trzeba było wykonać swoje obowiązki i tyle a jako kierownik pracowałam za trzech!

jak na rekrutację przychodzi cwaniara w tipsach i mówi że sprzątać nie będzie a na 1/2 etatu chce 2 tys + premia i że ona obsługiwać nie lubi to sorry - pracy nie dostanie!

a na 30 umówionych osób na rozmowę przychodzą 2-3 osoby!!!

O godnej płacy można wypowiadać się wtedy kiedy nie jęczy się że trzeba ZAPIEPRZAĆ w pracy bo to nie wczasy ale UMOWA! a jak się ją podpisuje to trzeba się wywiązać ale w tym chorym kraju wszyscy są tak mądrze roszczeniowi i dziwią się czemu gospodarka ledwo zipie!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 10

Re: Calzedonia Galeria bAŁTYCKA/kLIF

lol, ja się nie dziwię, że tak mało ludzi przyszło na zapowiedzianą rozmowę kwalifikacyjną. Część (dość duża pewnie) woli siedzieć d*pą do góry na kanapie cały dzień i brać co miesiąc zasiłek z MOPR-u i PUP), inna część nie godzi się na głodowe stawki i mało atrakcyjne warunki pracy i woli pracować "na czarno", a najmniejsza część (tj. osoby ambitne i skore do ciągłej nauki) znalazła już dawno lepiej płatną pracę w podobnym charakterze lub w innej branży w kraju lub zagranicą. Dzisiaj każdy kto ma głowę na karku nie godzi się na pracę za grosze, bezpłatne nadgodziny itp., bo ma w głowie kalkulator i chce żyć wygodnie na odpowiednim poziomie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Calzedonia Galeria bAŁTYCKA/kLIF

Janeczek: oczywiście że krzyczą/wyzywają, na najniższym szczeblu to nie ma co za dużo oczekiwać, różnica jest taka że tam jednak dostajesz wypłatę za którą sobie normalnie żyjesz, a u nas to...no sam wiesz ;]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Calzedonia Galeria bAŁTYCKA/kLIF

jestem zaproszona na rozmowę w Medisonie Gdańsk, ktoś juz może był i wie jakie warunki itp?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Calzedonia Galeria bAŁTYCKA/kLIF

P....ło cię?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Calzedonia Galeria bAŁTYCKA/kLIF

To było do lol której mózg wyprali-chcesz zapieprzać za marne grosze to zapieprzaj-droga wolna, ale nie wypisuj bzdur. Znasz powiedzenie jaka płaca taka praca?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Calzedonia Galeria bAŁTYCKA/kLIF

ciągle ogłoszenia się pojawiają, znowu szukają, może firma powinna zainwestować w pracowników długoterminowych?

http://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/calzedonia-sprzedawca-ogl9452189.html

źle takie ogłoszenia co miesiąc świadczą o firmie
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

CALZEDONIA POLSKA

Pracowałam jako sprzedawca w Calz i to nie są zwykłe "wymagania"
starasz sie jak możesz, namawiasz klienta, wręcz wciskasz,
a oni i tak cię cisną... i na koniec komentarz :
"my się chyba nie rozumiemy, nie po to was zatrudniamy" itp... itd..
Aaaaa była taka sytuacja ze kierownik/kierowniczka regionalna chciala nam pokazac, ze potrafi wcisnac wszytsko, niestety nie udalo jej sie.. ale oczywiscie miala na to wytlumaczenie, twierdzac, ze byla to dziwna klientka.... ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: CALZEDONIA POLSKA

Widać do tej calzedonia chodzą sami 'dziwni' klienci ;-) Na wszystko wg. kierownictwa jest usprawiedliwienie :-((
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Calzedonia Galeria bałtycka/kLIF

Chora obsługa klienta i jednoczenie robisz milion innych rzeczy. I jesCze złe .. cały czS niezadowolona koordynatorka Ewelina
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Willa Fahrenheita Jacek Bitel prowadzenie pensjonatu 7 dni w tygodniu i święta (8 odpowiedzi)

"Poszukuję pary (mężcz i kobieta)do lat 50 do prow. hotelu w Gdańsku. Wymagania :obydwoje min....

dotacje z PUP - nie jest tak kolorowo jak mówią (44 odpowiedzi)

Otóż chodzi o Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni, a dokładniej o jednorazowe bezzwrotne dotacje na...

Własny biznes - jak się reklamować? (179 odpowiedzi)

Jak reklamować swój biznes w sieci? Bez obecności firmy w Internecie ciężko będzie zdobyć...