Marcin - opinia (1) Żona była na 10 min na własne oczy widziala i przekazujemy co widziała.... Marcin Szpital zakazny (1) Pielęgniarki z II oddziału zakaźnego 50 % bardzo sympatyczne zaś 2 gie 50%... Kobieta oddział IX dziecięcy (1) Mile i pozytywnie zaskoczona.Lekarze profesjonaliści,pielęgniarki wspaniałe i... mama 2letniej Oliwki
Oddział dziecięcy (1) Zaskakująco bezproblemowy pobyt w szpitalu z dzieckiem. Uprzejmy personel,... Anna mama Stasia Remont Pacjęta (1) Szpital (oddział II lekarz S. Chmielecka) leczy doraźnie. Leżała tam moja... Walerian Chyła Mile zaskoczona (1) Ze szpitalami mam do czynienia od kilku lat za sprawą chorujących dorosłych w... Mikołajkowa dobry szpital (1) polecamy jak najbardziej ten szpital doda oddział dziecięcy (1) Mile zaskoczona, spodziewałam się wczesnego PRLu na oddziale a zastałam... Baźka Pomorskie centrum chorób zakaźnych i gruźlicy (1) Gdzie najłatwiej złapać choróbsko? Oczywiście w PCChZiG :) Ale zacznijmy od... załamany mile zaskoczony (1) tyle się mówi o słabościach polskiej służby zdrowia, że ostatnio będąc... Piotr O Sale na oddz.III do remontu (2) Po długim pobycie na oddziale III - zakaźnym mogę stwierdzić że opieka jest... Romuald Makarewicz Dr. K.- hepatolog (3) Choruję na zapalenie wątroby typu B i zostałam skierowana do dr. K. Jestem... DDHD Dr.Zofia Michalska (1) Przyłączam się do uwag poprzedniczki,jestem pacjentem Dr.Michalskiej od 9... Tadeusz Ratuszny Ok (1) Oddział III zakaźny jest ok.,a w szczególności jego perfekcyjny personel... Szlachcic Fachowa opieka. (1) Niestety w wakacje zostałam ukąszona przez kleszcza, który zakaził mnie... Anna Bigus