Wanda Zawadzka - ocena (1) Centrum Opieki Serenus to miejsce z profesjonalna I zyczliwa opieka... Wanda Zawadzka Piotr - ocena (1) Bardzo dobra,profesjonalna opieka nad moją Mamą przez 8 miesięcy,... Piotr Małysa Aldona - ocena (1) Bardzo profesjonalna "załoga" , empatyczne podejście do Seniorów. Przez 3... Małysa Aldona
Malgorzata K. - opinia (1) Bardzo dobra opieka, przemiły personel, budynek nowoczesny, przystosowany pod... Malgorzata K. Agnieszka - opinia (1) Centrum Opieki Setenus jest miejscem pełnym wyrozumiałości, empatii i ciepła... Agnieszka Beata - opinia (1) Wyjątkowe miejsce! Takie placówki kojarzyły mi się źle. Będąc w Serenusie,... Beata Zadowolona - opinia (1) Super opieka medyczna, ogólnie przyjazny dom ,wysoki standard opieki,... Zadowolona Wierzchon Dorota - opinia (1) Bardzo nowoczesna placówka bardzo wysoki standard usługo, professionalny... Wierzchon Dorota B - opinia (6) Niestety nie mogę polecić - dom wybiera sobie do opieki "zdrowszych"... B Danuta M - opinia (1) umieściłam tam swoją mamę dwa miesiące temu, jestem bardzo zadowolona, mama... Danuta M Ewelina - opinia (1) Wysoki standard opieki, nowoczesny sprzęt i infrastruktura. Personel... Ewelina Telesfor - opinia (1) Trzeba przyznać, że w trudnym czasie pandemii zrobili wszystko, żeby... Telesfor