Taneczne urodziny (2) Skorzystaliśmy z oferty organizacji urodzin dla naszej dziesięcioletniej... Iza i Grzegorz Pierwszy taniec (2) Pełen profesjonalizm, bardzo przystępne ceny i przesympatyczna prowadządza... Marta Weronika - opinia (1) Lekcje dla narzeczonych - pierwszy taniec Szczerze polecamy lekcje u pana... Weronika
Nasz pierwszy taniec - szczerze polecamy (1) Wszystko przebiegło bardzo szybko i sprawnie, a nasze uwagi i sugestie co do... Magda i Bartek Półkolonie z Gabi szczerze polecam (1) braliśmy udział w półkoloniach "podwodny świat sponge boba". Bardzo polecam... Rina Polecam (1) 7 urodziny córki rewelacyjnie zorganizowane; animatorka, Pani Kasia - pełen... Art Polecam (1) Byłam na kursie a teraz korzystam z zajęć indywidualnych. Pan Maciej ma... Nina Kurs tańca towarzyskiego słaby! (1) Chodziliśmy na kurs tańca towarzyskiego, kurs prowadzi młodziutka dziewczyna,... Niezadowolona super orgazniacja urodzin (1) Właśnie wróciliśmy z urodzinek naszej 9 letniej córki. Super organizacja,... Paweł ZUMBA :) (1) Jestem po czwartych zajęciach zumby w tej szkole i z tygodnia na tydzień... Natalia Zumba nie łatwa (2) Byłam na Zumbie w CT Gabi. Wszystko ok, poza tym że miały być to zajęcia dla... Michelle Gorąco polecam (1) W dniu 22 lutego 2014 w godzinach 11-12 odbyły się urodziny ,mojej... Beata Pierwszy taniec (1) Serdeczne podziękowania dla Pani Magdy za przygotowanie choreografii naszego... Monika i Paweł przygotowanie do pierwszego tańca (1) Gorąco polecamy kursy tańca u Magdy. Pod jej okiem przygotowywaliśmy sie do... Marta & Robert Karola i Przemo (1) Jeżeli nauka pierwszego tańca ślubnego to tylko z Gabi i panią Magdą :-)... Karola i Przemo Pierwszy Taniec (1) Witam, Chciałbym gorąco polecić wraz z narzeczoną Panią Magdę. Kurs... Kudłaty pierwszy taniec (1) Witam:) Chodziliśmy na naukę pierwszego tańca do Pani Magdaleny. Instruktorka... Magda i Damian pierwszy taniec- lekcje indywidualne (1) Serdecznie polecamy zajęcia z p.Magdą, mieliśmy mało czasu, a udało się... Kasia i Paweł Kurs tańca dla nowożeńców (2) Odbyliśmy ostatnio indywidualny kurs tańca (10 zajęć x 45 min) dla... Łucja Tyle dzieci, że nie widzą nauczyciela i robią co chcą. (4) W porównaniu do innych kursów tańca dla dzieci to nic więcej niż gromadne i... JS