Agata - ocena (1) Wizyta w Centrum MAM to była czysta przyjemność. Pani Doktor była bardzo... Agata Emilia - ocena (1) Korzystałam z usług kliniki w zakresie ginekologii estetycznej. Bardzo... Emilia Anna em - ocena (1) Wykwalifikowa kadra personelu, wysoka jakość świadczonych usług. Jestem... Anna em
Dominika - ocena (1) Do Centrum trafiłam z ulicy. Potrzebowałam na wyjeździe pilnej konsultacji... Dominika Hanna Wilczewska - opinia (1) Byłam u dermatolog w Centrum Zdrowia i Urody MAM na zabiegu powiększania ust... Hanna Wilczewska Magda - opinia (1) Kilkukrotnie korzystałam z porad lekarza ginekologa. Zawsze fachowa i miła... Magda Nie pierwsza, ale ostatnia wizyta - opinia (1) Szkoda czasu i pieniędzy, zwłaszcza w kontekście ich wysokości. A skoro... Nie pierwsza, ale ostatnia wizyt Agnieszka - opinia (1) Wykonalam manicure u Pani Yulii- przedluzenie plus manicure hybrydowy.... Agnieszka Polecam! (1) Korzystałam w salonie z nitkowania i henny brwi. Polecam z całego serca,... Bożena Prostowanie nosa kwasem hialuronowym (1) Korzystałam z usługi prostowania nosa kwasem hialuronowym. Musze przyznać, że... Karolina Boska bawialnia! (1) Wiele miejsc stworzonych dla dzieci przytłacza nadmiarem bodźców, wiele... Joanna Wspaniale miejsce, również dla dojrzałej kobiety! (1) Z usług MAM korzystałam dotychczas kilkukrotnie. Każda wizyta w placówce mile... Hanna Piękne i przydatne miejsce na mapie Trójmiasta (1) W MAM byłam na razie na nitkowaniu brwi, ale na pewno wrócę. Obłędne wnętrze,... asia Polecam (1) Szczegolnie polecam gabinet ginekologiczny i dr Katarzyna Kopacz-Petranyuk.... Katarzyna Warsztat zmysłów odczuwanie (1) Byłam ze swoją córcią i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona. Zajęcia... Ania Genialne miejsce (1) W końcu mam spokojna głowę o mnie, o moja Julcie i moje pazurki. Ilona Wyjątkowe i przecudowne miejsce. (1) Jako mama 2 letniej Kasi, już nie pamiętam kiedy miałam chwilę na relaks.... Aleksandra polecam! (1) W końcu znalazłam miejsce gdzie moje paznokcie zostaną ślicznie zrobione a... Marta Zadowolona mama (1) Zaskoczyła mnie możliwość przyjścia z dzieciaczkiem, miejsce i pomysł jest... Emilia Polecam (1) Jako świeżo upieczona mama, bałam się, że znalezienie czasu dla siebie nie... Joaśka