Na początku było super... (1) Po jakimś roku zaczęło sie robić słabiej (w czeskiej knajpie pojawił sie w... Mariusz szału nie ma (1) Czy knajpa zmieniła właściciela albo personel? Dwa lata temu opinie... ja Wspaniały (1) Piękny wystrój,miłe Panie kelnerki i menu rodem z Czech.Wszystko zdrowe i... Joanna
Czeski Film jest super (1) Pyszne jedzenie i najlepsza obsługa w Trójmieście!!! Maja Polecam ten lokal ! (1) Gdy wracam do tego miejsca zawsze jestem zadowolona, jedzenie smaczne,... Justyna Zdecydowanie polecam! (1) Cudowny klimat, cudowna obsługa i wspaniałe potrawy :D Moje ulubione danie to... Maciej nieciekawie (1) zamówiłem schabowy - cienki i suchy plaster mięsa z dużą ilością panierki;... Jasio Slabo (2) Wstapilismy tam na obiad. Zamówiliśmy smażony ser i wołowine długo gotowana.... Jacek i Iza Miejsce do którego warto wrócić. (1) Byłam tam z mężem i dziećmi. Na start wzięliśmy zupę gulaszową i był to... AS Jest dobrze (1) Jest dobrze. Mogłoby byč idealnie. Obsluga miła, trochę za długo czekakiśmy... kk Dobre miejsce (1) Nie jestem obiektywny bo kocham wszystko co z Czechami jest związane.... grego Ceske piwko (1) Byłyśmy, jadłyśmy i piłyśmy. Było fajnie! Maltanki Jak dla mnie "BOMBA"!!! Ahjooo :)) (1) Ekstra lokal, pyszne "żarcie" i swojski klimat , bez sztywnego... B Rewelacja, polecam (1) Jestem miłośnikiem Czech i czeskiego jedzenia, więc opinia pewnie nie do... Paweł Bardzo sympatyczna knajpka, ale nie dla snobów (1) Przede wszystkim - miejsce z bardzo dobrą energią. Jedzenie proste i pyszne,... Michał Czeski Film (1) Wstąpiłem ostatnio do Czeskiego Filmu i pozytywnie się zaskoczyłem!!! Miła... Widmo