Chatka Puchatka

Przedszkola

Gdynia, Stanisławy Fleszarowej-Muskat 1

Wojciech - opinia (1) Nie mam zastrzezeń do przedszkola, dziecko z wielką chęcią uczęszcza a to... Wojciech Jarek - opinia (1) Bombowo i z wielkim sercem od dnia pierwszego przez wszystkie. Sam tam... Jarek Justyna - opinia (1) Chwalę Chatkę Puchatka podwójnie - pierwszy uczęszczał syn, potem dołączyła... Justyna
Mama - opinia (1) Polecamy i zostaniemy jak dlugo sie da Mama Marlena - opinia (1) Dla mnie Chatka Puchatka to miejsce, do którego oddaję (już od trzech lat)... Marlena Justyna - opinia (1) W przyszłym roku przygodę z przedszkolem "Chatka Puchatka" zakończy moje... Justyna Kat - opinia (1) Drugi dom dla moich dzieci, kochają to miejsce, świetnie się rozwijają,... Kat Milena - opinia (1) Córka zaczyna już 3 rok w Chatce. Obie jesteśmy bardzo zadowolone. W... Milena M - opinia (1) Zaangażowane Panie świetnie opiekują się dziećmi a dzieci zadowolone wracają... M Dagmara - opinia (1) Rewelacyjne miejsce, cudowne Panie i świetna kadra zarządzająca. Bogata gama... Dagmara Odradzam (3) Właśnie zabrałam z stamtąd córkę.Odradzam!!!!!!!!!!!!!! Fakty: Dziecią nie... kazara Nie jest tak kolorowo (1) Na stronie czytamy: "3 razy w tygodniu pijemy świeże soki firmy Marwit!... Rodzic Wspaniałe Panie (1) Witam, jestem mamą jednego z dzieci uczęszczających do tego przedszkola.... Mama pani Ola (1) Zgodzie się z poprzednikami. Przedszkole cudowne, godne polecenia. Jednakże... Karolina Wspaniałe przedszkole! Polecam! :) (1) Wspaniała kadra, przedszkole dobrze wyposażone, różnorodne zajęcia dodatkowe,... Anna Joanna - opinia (1) "Chatka Puchatka" to ulubione miejsce moich dwóch coreczek,ich drugi... Joanna Najlepsze przedszkole! (1) Przedszkole godne polecenia kazdemu, kto szuka dla swojego Dziecka... Joanna chatka puchatka (1) Ostatni dzień w przedszkolu mego synka. Czy jeszcze gdzieś będzie tak mu... anna Polecam (2) choc i tak mam zastrzeżenia.Kadra wspaniała,z resztą to widac po zadowolonych... ewa bardzo dobre przedszkole (1) Do przedszkola chodzi już moje drugie dziecko, jestem bardzo zadowolona z... Katarzyna