Chlopak z ul lendziona

Zaczepil mnie ostatnio dwa razy mlody chlopak okolo 20-22 lat z prosba o jakies pieniadze..powiedzial ze zostal sam z niemowlakiem w domu,matka niby gdzies wyjechala i nie ma na mleko dla dziecka..Wiem,ze chodzil tez po okolicznych blokach i prosil ludzi o jakies pieniadze..czy ktos z was go spotkal rowniez?a moze ktos go zna i faktycznie moze potwierdzic jego sytuacje?nie wiem czy nastepnym razem dac mu pieniadze bo naprawde potrzebuje czy tylko sciemnia..Chlopak mowi ze mieszka w wiezowcu na lendziona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Chlopak z ul lendziona

Nie dawaj mu żadnych pieniędzy! Jeśli chcesz być dobrym samarytaninem, to idź sam do sklepu i kup mu mleko.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Chlopak z ul lendziona

u mnie też był koleś a ja mieszkam na Niedźwiedniku !!! i przyszedł do domu i prosił. Mówił, że mieszka obok w bloku i mama mu wyszła a brat nie ma co jeść i że jak tylko jego mama wróci to odda kasę. Ale ja go nie kojarzyłam i zdziwiło mnie to, że nie polazł do sąsiadów w swoim bloku którzy go znają. Aha i oczywiście prosił o kasę na mleko Bebilon czyli nie to najtańsze :D no przecież. Spławiłyśmy go i widzę, że miałyśmy rację.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Chlopak z ul lendziona

Coś na temat, ile to można zarobić żebrząc na ulicy.
http://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Trojmiasto-atrakcyjne-dla-zebrzacych-Dziennie-zarabiaja-kilkaset-zlotych-n70734.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Szukam partnerki do tenisa (4 odpowiedzi)

Do gry we Wrzeszczu.

poszukuję rzetelnego i kompetentnego Zarządcy (70 odpowiedzi)

Nasza wspólnota chciałaby zmienić zarządcę, w tej chwili zarządza nami Euroformat ale jesteśmy...

Czy jest tu dojrzała Pani? (6 odpowiedzi)

Do znajomości, przyjaźni, rozmowy.