Chodziłem do tej szkoły pół roku po czym postanowiłem się przepisać gdyż zrozumiałem,że przedmiotów rozszerzonych w mojej klasie nie mam zamiaru zdawać na maturze.
Wrażenia mam pozytywne, mili nauczyciele (nie wszyscy oczywiście ale większość), doskonale nauczają ale i dużo wymagają. Poziom jest bardzo wysoki i wiele osób z mojej klasy miało kilka 1 na półrocze, ta szkoła naprawdę nie jest dla przeciętnych uczniów o czym sam się przekonałem.
Budynek jest stary,ponury i dość brzydki w środku - kurz, stare PRL-owskie meble i ławki, stare i nieaktualne książki(w szczególności geografia i fizyka), brudne podłogi, obrzydliwe obklejone gumami kaloryfery, tynk sypiący się w szatni od wf i dziwnie brudna podłoga na której jak postawicie plecak to zmienia kolor na szary. Stały zapach papierosów w szatni oraz dolnych częściach szkoły.
Na pochwałę zasługują różnego typu akcje np. przebieranie na halloween,koncerty w auli, kolędnicy chodzący po klasach oraz wiele innych. Dzięki temu nie zawsze w tej szkole towarzyszyć wam będzie atmosfera starości i smutku :)
Gdyby nie profil mojej klasy to kontynuował bym naukę. Polecam szkołę tylko dobrym uczniom.