Chopin Telewizja Kablowa

Telewizja kablowa

Wejherowo, Przemysłowa 3

Rybno - ocena (1) Internet miejscowość Rybno tragedia zacina rozłącza się co chwilę w godzinach... Rybno Izabela - opinia (1) Tragedia tragedia i jeszcze raz tragedia. Jeśli chodzi o internet nie mam... Izabela czy to wazne? - opinia (1) internet w godzinach wieczornych prawie w ogóle nie działa, nawet... czy to wazne?
Dariusz - opinia (1) Bardzo cwane podejście firmy. W rejonach gdzie nie ma żadnej konkurencji... Dariusz Jeszcze klient - opinia (1) Dramat. Przerwy w dostępie po kilkanaście godzin. Odpowiedź na infolinii po... Jeszcze klient xxxxx - opinia (2) Beznadziejna Telewizja nie polecam nikomu co miesiąc przysyłają wyższe... xxxxx Bbb - opinia (1) Totalna porażka, stanowczo odradzam. Bbb niezadowolona klientka - opinia (1) Jest to najmniej profesjonalny dostawca internetu z jakim kiedykolwiek miałam... niezadowolona klientka Hanna - opinia (1) Stale są awarie, nie ma dnia by czegoś brakowało, szajs spolszczając brzydkie... Hanna Kama22 - opinia (1) Podpisałam umowę na internet dla Studenta na 10 miesięcy. Jak dla mnie jest... Kama22 Magda - opinia (1) Bardzo robią problemy nic nie można z nimi załatwić przez telefon tylko... Magda Jacek - opinia (1) Przeniosłem swój numer telefonu do TK Chopin. Korzystają z sieci Plus GSM.... Jacek Tom (1) Awaryjność internetu poniżej krytyki, dwa dni trzeba czekać aby ktoś... Tom TK Chopin Pilotów (6) Zdecydowałam się na skorzystanie z oferty TK Chopin gdy tylko dotarła do... Julia Słaba firma (1) Byłem zmuszony wziąść tego operatora gdyż inny nie obsługuje tej ulicy. Tv... Jakub Obsługa bardzo słaba (2) Sytuacja z chwili obecnej. W poczekalni 6 osób w kolejce, było 7, ale dali... Daga Internet do ... (2) Nie polecam nikomu tej firmy. Internet dostarczany przez tą firmę jest... ... Spółka ZOO (1) Spółka z bardzo ograniczoną odpowiedzialnością.Nie odpowiadają dosłownie za... Bolek Jest tak, jak chciałem (1) Mam pakiet TV + Internet w domu. Na razie jestem zadowolony. Sygnał TV bardzo... Euzebiusz Słabo (1) Bardzo słabo. Internet taki to o kant d..y potłuc. Pan D