Choroba refluksowa?

Cześć,

słuchajcie od kilkunastu dni coś jest nie tak ze mną, mam tak jakby ciagłą zgagę. Niewazne czy zjem coś smazonego, czy tłustego itp - mam zgage :/ a takze chce mi sie wymiotować.

Czytalem troszke w sieci, min o chorobie refluksowej - nmyslicie ze to moze byc to? (objawy ktore przeczytalem tutaj np. http://choroba-refluksowa.poradnikzdrowia.net/ogolne-objawy.html sie zgadzaja).

Czy ma ktos z Was w tym temacie doswiadczenie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Choroba refluksowa?

Posiadam "refluksik" i niestety muszę Cię zmartwić, że pewnie tez jesteś posiadaczem tego niemiłego schorzenia...
Zacznij od lekarza pierwszego kontaktu - zapisze leki zobojętniające kwas żołądkowy. Konieczna jest też zmiana diety lub/i zmiany trybu życia

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Choroba refluksowa?

Koniecznie zrob gastroskopię. Nie chcę straszyć, ale to może być coś poważniejszego od refluksu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Ortopeda luxmed gdańsk (11 odpowiedzi)

Witam! Ma ktoś doświadczenie z którymś z ortopedów w luxmedzie najlepiej w Gdańsku? Z tego co...

Słabe, łamliwe i wypadające włosy (153 odpowiedzi)

Mam 31 lat i nigdy nie miałam bujnej czupryny. Moje włosy oceniłabym jako średnie. Od jakiegoś...

leczenie trądziku (118 odpowiedzi)

Witam, chciałabym się rozeznać, czy ktoś boryka się z tradzikiem, bliznami po nim jakie...