Właśnie dziś byliśmy gośćmi BabyCafe, tzn. zdecydowaliśmy się właśnie tam zorganizować chrzciny naszego syna. Ze względu na to, że miejsce jest nowe nie do końca wiedziałam czy zrobić je właśnie tam ze względu na brak opinii na jego temat. Po dzisiejszym dniu jestem pod wielkim wrażeniem i każdemu gorąco będę polecała właśnie to miejsce! Przy organizacji tego typu imprezy zależało mi na w miarę kameralnej atmosferze oraz kąciku zabaw dla dzieci - wszystko to właśnie tam jest. Poza tym rewelacyjne domowe jedzenie (makaron w rosołku pycha), super organizacja, piękny wystrój no i fantastyczna obsługa, która mimo upału była ciągle uśmiechnięta i bardzo otwarta na potrzeby klienta. Dziękuję Pani Ewie za cierpliwość w odpowiadaniu na kolejne moje pytania, Pani Agnieszce za wielki uśmiech i wspaniałą obsługę, Pani która dzielnie próbowała poskromić 3 naszych mniejszych gości oraz Pani której imienia nie znam ale robi najlepszą kawę w okolicy i pomagała mi w krojeniu tortu :) Gorąco pozdrawiam wszystkie Panie i dziękuję za fantastyczny dzień :) do zobaczenia!