Opinię dodaję prawię po miesiącu korzystaniu z usług Pani Magdaleny, do której zwróciłem się z powodu chęci zrzucenia wagi. Jak mogę opisać siebie? Pierwsze spotkanie trwałoe ok. 1 godziny. Nie zawiodłem się. Pani niezwykle sympatyczna z genialnym podejściem. Wypytała o wiele kwestii związanych z trybem życia, moimi oczekiwaniami oraz preferencjami. Po tym miesiącu mogę spokojnie stwierdzić że przekonała mnie do zdrowszego jedzenia oraz że jedzenie podczas diety może być smaczne, apetyczne a co najważniejsze "nie chodzi się głodnym". Posiłki są spersonalizowane, mega smaczne i co najważniejsze dobrane pod tryb życia (a tego najbardziej się bałem). Podczas ostatniej rozmowy udało się bez problemu dostosować jadłospis gdybym wrazie chęci chciał pójść na siłownię co bardzo mnie cieszy. Co do samych posiłków i ich przygotowania. Szybkie i dość proste do przygotowania.Jak jest teraz? Dużo lepsze samopoczucie, udało mi się schudnąć ok 8kg co widać z twarzy. Teraz plan jest dorzucić ćwiczenia/siłownię aby zgubić "oponkę". Osobiście jestem mega zadowolony i z czystym sumieniem polecam serdecznie :)