Ci którzy naprawdę uczą

Kiedy w końcu zdecydowałam się zrobić prawo jazdy na początku nie mogłam się zdecydować do co szkoły. Jednak zawierzając opiniom stwierdziłam że to będzie właśnie SUNAJ.Już same wykłady które prowadził Janusz były takim pozytywnym zaskoczeniem że pomyślałam "wow może jednak się uda". Uwierzcie mi w sposób jaki
Ci wspaniali ludzie przekazują wiedzę jest godny polecenia. Było zabawnie, prawdziwie - przedstawiono nam pełno żywcem wyjętych z doświadczenia instruktorów i innych kierowców sytuacji z dróg a nie tylko z podręczników.
Ludzie naprawdę pod wpływem prowadzącego włączali się do dyskusji zadawali pytania. Potem przyszedł czas na jazdy i znów trafiło że jeździłam z Januszem. I muszę Wam powiedzieć że jest to instruktor który naprawdę chce nauczyć swoich kursantów dobrze i bezpiecznie prowadzić samochód. Nie oczekujcie podlizywania się ale oczekujcie że jak będziecie z nim jeździć to postara się Wam przekazać wszystko co najważniejsze. I myślę że w Trójmieście nie ma lepszej szkoły Nauki Jazdy :) Dlatego Wam ją serdecznie polecam jeżeli chcecie nauczyć się jeździć a nie tylko zdać egzamin.

P.S. Ja swój zdałam. Dziękuję:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Kasiu, bardzo dziękujemy za tak fantastyczną opinię. Pozdrawiamy Cię serdecznie. Do mijania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0