Cieszej.po co te grille nocne

Na Jasia i Małgosi,
Dzień w dzień.dziś,po 2 wizytach i prośbach,jak powtorka to policja
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Cieszej.po co te grille nocne

Straszne i niesamowite
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Cieszej.po co te grille nocne

Dzisiaj będą tańce przy grylu kto chce nich wpada ale z prowiantem zapraszam
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 9

Niestety jak się tacy powprowadzali to tak jest. W bloku to nie kozaczył pewnie jeden z drugim bo sasiedzi policję by wezwali.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Cieszej.po co te grille nocne

Bierz sześciopak i wbijaj na imprę do sąsiada smutasie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 14

jakbym chciał brać udział w chamskich imprezach lub tego słuchać, to bym zamieszkał przy stadionie. na wsi chcę wiejskiego spokoju.
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 4

nie ostrzegać, tylko wzywać. Każdy ma prawo do spokoju.
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 4

Bańinskie nowobogadzke krowy , wiejskie biznesmeni w wełnianej czapce latem stoi przy grilu a w gdańsku na rondzie nie wie jak sie zachowac. Płytkie to takie ...
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

nowobogackie? chołota z kredytami raczej
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Cieszej.po co te grille nocne

Ja poprostu niewierze ! Ludzie wy macie coś z głową za robotę sie weźcie a nie czepiacie się o wszystko . Młodzi ludzie niech się bawią boze ... czepiacie się o byle **** . Zycie ma się jedno i trzeba korzystać bawiąc się na całego a nie siedzieć i marudzić jacy to sąsiedzi są źli... masakra poprostu...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 13

Masz rację. masakra: po prostu / nie wierzę / Boże. A do tego przecinki i kropki Ci z klawiatury uciekły, więc podrzucam na przyszłość "." ",".
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja ci podrzucam pomysł aby się wyprowadzić do miasta skoro ci przeszkadza wszystko . Kontynuować marnej dyskusji nie będę bo normalni ludzie mają swoje zajęcia. Żal poprostu miec takich skurw*** sąsiadów. Tyle mam do powiedzenia . Zegnam .
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6

No w mieście jest kultura, nikt co weekend nie nap**dala jakąś pato muzyką do 3 w nocy, że słychać wszystko przy zamkniętych okanch na sąsiednich ulicach.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Cieszej.po co te grille nocne

Ja będę grillował, będę ognisko robił, kociołek też nastawię. I nic tobie do tego.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 10

Inne tematy z forum

Taras z desek kompozytowych - (66 odpowiedzi)

Czy ktoś ma taras z desek kompozytowych? Polecacie jakieś konkretne firmy? Jak deski się...

Imperium-Auto Salon (3 odpowiedzi)

Witam, jakieś opinie o Imperium-Auto Salon. Firma mieści się w Baninie przy ulicy Wiśniowej 11....

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...