Citroen Xsara Picasso

Picasso konstrukcyjnie wywodzi się z modelu Xsara, choć z wyglądu zupełnie go nie przypomina. Wg. Donato Coco, głównego projektanta, rozpoczyna on nową linię Citroenów, które mają łączyć sztukę i wzornictwo z technologią. Pięciodrzwiowe nadwozie ma bardzo opływową, jajowato-owalną sylwetkę. Wąskie słupki i duże przeszklone powierzchnie sprawiają, że widoczność z auta jest bardzo dobra. Jedynym ...
więcej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

uwielbiam moj samochod

to co macie w tytule.Wygodny , w dieslu pali naprawde malo - na trasie potrafi zejsc do do 4,9 - no ale przecietnie przy ekonomicznej jezdzie to 5,1- 5,4.zwiedzilem nim cala europę.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 5

LPG

Czy ktos z Was ma Picasso na Gaz i jak chodzi?
Czy nie ma z nim problemów?
popieram tę opinię 83 nie zgadzam się z tą opinią 18

TO AUTO JEST DOBRE!!! A NIE JAK C.c4

jak kupujesz to radze kupić Ci Xsare niż C4. On jest do BANI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 8

EXTRA

posiadam 2,0 HDI , od razu zaznaczam , że auto kierowane przez moją osobe nie jeździ ekonomicznie , mogę się podzielić taką opinią :
- spalanie w trasie do 6,5 l/100 km
- miasto do 8 l/100 km.
Przy przebiegu 125 tys. wymieniłem wymieniłem kolo pasowe ( podobno przy dynamicznej jeździe w HDI to często spotykane. Poza tym EXTRA!!!
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 3

Spalony

A mnie się spalił silnik z przyległościami - nastąpiło jakieś spięcie. Moja opinia jest taka, że ten samochód wygląda na lepszy niż jest
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6

fajne autko rodzinne

mam picasso 2.0 HDI pali na trasie 4.9 odcinek 500 km w okolisach bieszczad, troche gorzej ze serwisem -przeglady sa dosyc drogie, ogólnie jestem zadowolony ,p. klima mogła by lepiej działac
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Waldi

posiadam picasso 1,6 i pali mi 5,7,sprawdzone na odcinku ok 600km. Trochę gorzej jest w mieści to ok 8,5-10
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 7

2.0 HDI

ma Xsare 2.0HDI I NA trasie srednie spalanie to 5.2 a czasami 4.9 . po miescie 5.7 , zimą 6
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 2

dużo pali

panowie temu panu który napisał że picasso pali 7,7 l na setke nie wieżcie.
jescze sie mi nie zdazyło zeby w trasie wziął mniej niz 8,5 l
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 26