City Taxi Gdańsk

Taxi

Gdańsk, Szczęśliwa 18

K - ocena (1) Przez wiele lat to była najlepsza korporacja w Trójmieście, po sprzedaży do... K Kuba i wiola - opinia (1) Super szybko tanio solidnie polecam;) Kuba i wiola Kasia - opinia (1) Kasują jak za zboże, strasznie droga. Kasia
Halina - opinia (1) Solidna firma Taxi Driver. Kierowcy są uprzejmi i bardzo szybko przyjeżdżają... Halina Elżbieta - opinia (1) Super usługa. Klientka z dworca na lotnisko odebrana, podstawiona z dużą... Elżbieta Olga - opinia (1) Super !! Bardzo miła obsługa. Zawsze na czas. Polecam City Drivers Taxi!! Olga Łukasz Szarek - opinia (1) W dniu wczorajszym 22.01.2022 w godzinach popołudniowych dzwoniąc do państwa... Łukasz Szarek Paula - opinia (1) City Drivers Taxi Gdańsk to jest najlepsza taxi w Gdańsku. Paula Rene - opinia (1) Korzystam z usług od dawna. Jeśli chodzi o kierowców są życzliwi i... Rene Lawendowe Wzgórze - opinia (1) Ocena strikte tyczy się Pana Karola poruszającego się białym fordem.... Lawendowe Wzgórze Basia - opinia (1) Sprawnie i szybko. Jeżdżę z nimi już z 10 lat. Polecam Basia Ola - opinia (2) Jeżeli chodzi o Panie dystrybutorki to jest jedna wielka tragediaaaaaa .... Ola Karina - opinia (2) Jeżdżę prawie 3 lata i jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam wszystkich Panów... Karina Kasia - opinia (1) Wszystko ok. Pan przemiły, pomocny,sam włożył zakupy, szybko przyjechał, Kasia angela - opinia (1) suer tanio i szybko polecam,dobre i czyste auta angela Anna (2) Jeżdżę ponad rok... tragedia tragedia dyspozytorki nie miłe śmieją się w... Anna brak rzetelności (1) W ostatnim okresie bardzo się zawiodłam na firmie. Nie będę z jej usług już... Maria Super kierowca przypominajacy Ryśka z Dżemu... (1) Bardzo miły i sympatyczny kierowca, super klimatyczna muzyka, jakość usługi... kobieta Strach (1) Kierowca z którym dzisiaj jechałam to jakaś pomyłka bałam się o własne życie... Kk Nie miła obsluga (1) Jeździłam ta Taxowka ponad rok. Więcej juz nie zamówię. Tak nie miłego... Gabrysia