City Taxi Gdańsk

Taxi

Gdańsk, Szczęśliwa 18

Pani z dyspozytorni (2) Pani z dyspozytorni pracująca 20.09.2016 ok godziny 15.00 przyjęła moje... Kamila Dno (2) Auto kompletny trup,zlapalismy na ulicy oczekujac na taksowke .W srodku... Adam Miło (1) Bardzo dziękuje za miłą i przyjemną podróż Panu Tomkowi :) Ania
3,42 (3) Sprawdziłem w necie stawkę potem zamówiłem taxi. Dojechaliśmy do domu i... Termit Slabo (2) Kompletny brak znajomosci topografii miasta. Ceny nie takie jak podaja na... Marcin Trzeba uważać (2) To jak to jest z tymi cenami? Wczoraj wracałem nocą z City Drivers i zamiast... gal.anonim polecam (1) Polecam tą korporacje,mili,uprzejmi,punktualni zawsze na czas.. Polecam Pana... ona Polecam (1) Bardzo mili i uprzejmi :) ceny też dobre :) Monika Tanizna (1) Tanio przede wszystkim. Jeżdżę z ta firmą od niemalże samego początku i nie... Angelika dobra taxi za dobra cene (1) kierowca pyta sie jaka sobie klient zyczy jechac droga,bardzo fajne podejscie, julia 1981 The Best TAXI (1) Zawsze szybciutko, na czas a przede wszystkim tanio! Kierowcy młodzi i... Angelika regularnie (1) Regularnie korzystam i jestem zadowolony ceny nie do pobicia, punktualność i... jahwe polecam ceny maja przystepne,obecnie najtansze taxi (1) kierowcy mili ,pozostawie rekawiczki odwiezli mi bez problemu,ceny za... aniusia82