Clean-Bud

Szczerze polecam desperatom.
Możesz liczyć na 8zł.brutto(6.40 netto),brak odzieży,
jakiegokolwiek normalnego sprzętu,ciągłych kontroli kierownika
ciągłego opierda...ia i donosicielstwa.
Wieczna rotacja pracowników .Przeważnie ludzie pracują do
pierwszej wypłaty.
..
Przyjmują cały czas.

POWODZENIAA
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Clean-Bud

dokładnie tak brak odzieży butów zabierana premia za nie zawiązane buty i praca na telefon nie raz po14 godzin bez przerwy
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Clean-Bud

chcesz rękawiczki od kierownika słyszysz kup sobie,buty nie ma mydło nie ma w szatni zimno sprzęt zorganizuj sobie tragedja odradzam jak chcesz mieć za co zyc zbieraj puszki
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Clean-Bud

No a jak spadł śnieg kazali mi zapierda..ć 16 godzin za normalną stawkę,potem po 5 godzinach wolnego telefon od kierownika,że mam zaraz być w pracy i znowu zapier..l tym razem przez 14
godzin.Ludzie nie dajcie robić się w ciula.W tej firmie
jesteś zwykłym zerem.

P.S. W tej firmie normalna stawka to 8 zł. brutto !!!!!!!!!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Clean-Bud

Zerem to mało powiedziane mniej niż zerem w tej firmie pracownik to śmieć a kierownictwo to wielcy panowie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Clean-Bud

Miałem również nieprzyjemnośc tam pracować i szczerze wszystkim odradzam.To nie firma tylko chciwi wyzyskiwacze.Masz jedno prawo-pracować,pracować,pracowac.Szkoda czasu,bo na życie tam nie zarobisz a tylko nerwów stracisz.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Clean-Bud

Panowie kierowcy nie idźcie tam do pracy tam panuje wyzysk człowieka przez człowieka
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Clean-Bud

a stan techniczny samochodów woła o pomste do nieba
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Clean-Bud

i znowu 9 niedziel z darmo w pracy bo pan prezes twierdzi ze powinniśmy się cieszyć ze możemy u niego pracować
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Clean-Bud

Zdecyduj czy brak butów czy nie zawiazane buty,nikt nikogo nie zmusza do pracy,ale jeśli zdecydowałeś się pracować to laski nie robisz,że pracujesz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Inne tematy z forum

Własna gastronomia - czy się kalkuluje? (57 odpowiedzi)

Mam pytanie, głównie do mieszkańców Gdyni: jakie jest Wasze zdanie nt. poprowadzenia własnej...

Hostessy (17 odpowiedzi)

Witam serdecznie Czy możecie polecić jakieś agencje gdzie można złapać dodatkową pracę np. jako...

Klub gogo-praca-****-moja opinia (4 odpowiedzi)

Dziewczyny nie polecam pracy w tych klubach. Poszłam do pracy jako promotorka klubu gogo,...