Lekarz, który leczy objawy, a nie przyczynę choroby (1) Smutna prawda jest taka, że Pan doktor nie leczy lecz zalecza, bo nie szuka... pacjent, który myśli Bardzo mi pomógł (2) Panie Doktorze, serdecznie dziękuję. Uratował mi Pan życie, po prostu.... Tomek Mogę polecić (2) Nie zaczęło się dobrze. Opóźnienie 20 min (wiem ze niby nic, ale mimo... Jerzy
Bardzo polecam! (2) 4 lata męczyłam się z wrastającym paznokciem. Byłam u kilku podologów,... Katarzyna Trafiłam z polecenia (2) Trafiłam do doktor z polecenia znajomej, co prawda początkowo zirytował mnie... Daria Lekarz z powołoania i mogę polecić (2) Dostać się do Pana Doktora graniczy z cudem! Ale jak już jesteśmy -... Amelia Bardzo dobre efekty leczenia (2) Nowoczesne podejście, kompleksowe wytłumaczenie pacjentce tego co się robi... maria Zdecydowanie polecam (2) Do Pana doktora trafiłam pytając znajomych - na 5 zapytanych osób, 4 poleciły... Ela Jestem stałą klientką (2) Jeśli szukasz prawdziwego fachowca - Pan Igor jest idealny! Lekarz, który ma... Ula Po prostu polecam! (2) Po prostu polecam - pierwszy raz taki zabieg, efekt widoczny odrazu po... Kasia Świetny specualista (2) Doktor Michajłowski to specjalista w swojej dziedzinie. u Doktora byłem z... Alex Od wdzięcznego pacjenta (2) Doktor Igor Michajłowski to rewelacyjny lekarz - mimo kolejek które do niego... Ryszard Trafiłem z Katowic (2) Do Clinica Dermatologica trafiłem aż z Katowic - tutaj lekarze, którzy... Tadeusz Dobry specjalista (2) Tyle pozytywnych opinii, nie może wskazywac inaczej. Doktor Michajłowski to... Renatka Leczę się od kilku lat (2) U doktora Igora leczę się od kilku lat - na początku z trądzikiem, potem... Justyna Jest lepiej (2) Panie Doktorze, dziękuję! Jest Pan świetnym człowiekiem i mega fachowcem.... Anna Dziękuję i polecam (2) Pana Doktora poznałam "przy okazji" problemów dermatologicznych u mojej... Natalia Jestem stałą pacjęntką (2) Do Pana Igora chodze już od kilkunastu miesięcy - stale skutecznie na zabiegi... Anastazja Polecam (2) Świetny lekarz, miły człowiek. Wstyd mija kiedy się wchodzi do gabinetu -... Agnieszka Najlepszy! (2) To naprawdę wysoki poziom wiedzy, umiejętności i podejścia do pacjenta. Pan... Patrycja