Co kto woli...

Jeżeli jest tu gdzieś osoba ambitna, która chce zdobywać dobre oceny ciężką pracą to koniecznie powinna przyjść do tej szkoły. Dla pierwszaków te gim. jest wielkim szokiem, bo takie oceny jak 4 trzeba się nieźle napocić by zdobyć. To już nie jest tak że dostaje się piąteczki i szósteczki za byle co. A zwłaszcza w tym gim gdzie poziom jest 3 razy wyższy niż w innych gimnazjach. Dlatego mówię...Kto jest pracowity niech idzie tutaj, a kto leniwy niech lepiej zapomni o tej szkole bo po prostu nie da sobie rady.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co kto woli...

zgadzam sie z powyższą opinią. szkoła naprawdę ma bardzo wysoki poziom. na poczatku gdy przyszłam do tej szkoły to szok. naprawde trudno dostac tu dobra ocene. teraz idzie mi lepiej, przyzwyczaiłam sie ze w takiej szkole trzeba sie uczyc!! naprawde jesli ktos chce byc dobrze wyszkolony i posiadac dużą wiedze( ale niemoze byc leniwy) mysle ze moze iść do tej szkoly. jednak wiele bym w niej zmieniła. Nauczyciele niektórzy poprostu są straszni,ale to nic w porównaniu do dyrektorki, ktora uczy biologii. według mnie niepotrafi uczyc, a wymaga bardzo wiele. mówi po swojemu, kaze nam czytac podrecznik,ale gdy kaze nam powiedziec definicje to to czego nauczylismy sie z podrecznika to mowi ze to jest zle. zachwile jednak sama mówi to co było napisane w podreczniku. poprostu o wszysko sie czepia, a ostatnio na nas krzyczala bo nieumielismy powiedziec jakies definicji( bo jak mowimy " poswojemu" (oczywiscie poprawnie) to na nas krzyczy, wiec lepiej nic niemówić;//// ). bardzo czesto sama sie myli, mowi nam zle np. w ćwiczeniach, a kiedy ostatnio nam je sprawdzała to przyczepiała sie do wszyskiego. miałąm trzy malenkie błedziki i dostałąm 4;// niewiem jak zostala dyrektorka, ale wedlug mnie zasluguje na to.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0