Drzwi wew. sosnowe (7) Podpowiedzcie proszę, gdzie w okolicach Gdyni znajdę sklep z dużym wyborem... gdynia Pytanie o rolety (3) Przeprowadzam się i wymiary okien są inne niż moje obecne,a kupiłam w zeszłym... Ewa33 Cortina późniejsze Saint Gobain (1) Czy ten salon istnieje jeszcze na Matarni? Klient
NNT. UMYWALKI IKEA (2) Dziewczyny może wiecie, czy do umywalek IKEA będą pasować baterie innej firmy? nzalog. Krzysia gdzie kupić płyty meblowe? Gdynia (7) Witam, chcę zrobić szafkę do łazienki i poszukuje sklepów/hurtowni w których... NW nnt.Czy ktos sie orientuje gdzie w Trojmiescie dostane szklo do kuchni ???? (12) Chodzi mi o cos takiego :... Matyldaa Czy ktoś korzystał z electromarket.pl..? (20) Witam, czy ktoś z Was korzystał z tego internetowego sklepu? Oferują odbiór... blurman Gdzie duży wybór kafli w Trójmieście? (7) Witam, Gdzie znaleźć w Trójmieście salon z kaflami, gdzie jest duży... A. Jakiej firmy polecacie aramturę łazienkową ? (4) Niedługo odbieram mieszkanie, stąd pytanie jak wyżej, interesują mnie solidne... Asia ARDO TL 600 (1) Gdzie można pobrać intrukcję do pralki ARDO TL 600 Dbig Odpływy prysznicowe (2) Pozdrowienia, Gdzie w 3mieście można "dotknąć" i wybrać coś dla... spokojna krzesła do kuchni (1) czy na rynku oliwskim kupie krzesła kuchenne?jaka cena? a na gieldzie w... kaori Taśmy led slim rgb (1) Witam, widział ktoś może bardzo wąskie taśmy led rgb o szerokości do 7mm... :-) Jakie drzwi wygłuszające? (2) Możecie coś polecić? Podobają mi się te... kkasia1 Szafa do zabudowy w dobrej cenie ? (5) Chciałabym zamówić szafę do zabudowy w pokoju mojej córeczki , ale ceny... pati Parkiet gdzie mozna w Trojmiescie i okolicach kupic ? (1) Witam, Poszukuje dostawcy parkietu w okolicach Trojmiasta - znacie moze... plebi Gdzie tapety w Gdyni (1) Witam!Czy ktoś może wie gdzie znajdę w Gdyni sklep z tapetami? Tak żeby był... Kaisa zabudowa szafy? (4) witam gdzie można na wymiar zamówić gotowe elementy szafy z drzwiami... agader poszukuje namiarów na niedrogie okna (15) szukam firmy z niedrogimi oknami możecie kogoś polecić? sylwia127 Dobór koloru drzwi i podłóg a meble (1) Proszę o pomoc- jaki polecacie dobór kolorów? meble w salonie mam w kolorze... Micha l