Co o tym myśleć

Może ktoś z Was się z tym spotkał...
Totalnie tego nie rozumiem.
Facet spotyka się ze mną, kontaktuje się ze mną, "nakręca" mnie, a potem daje do zrozumienia, że chce mieć tylko koleżankę, chociaż ma znajomych i nie wiem po co chce powiększać to grono.
Ktoś spotkał się już z czymś takim?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Co o tym myśleć

Może po prostu się nie zrozumieliście, porozmawiaj z nim i wszystko będzie jasne :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co o tym myśleć

Może gościu się czegoś wystraszył....?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Co o tym myśleć

Totalnie miesza - mówi, że nie chce się z nikim spotykać, bo nie wyleczył się do końca z poprzedniego związku, a chwile później pisze do mnie i się ze mną umawia.
Zgupiałam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Co o tym myśleć

Zglupiałam znaczy się ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przykro mi ale mysle ze zywi sie Twoja energia. Sa ludzie ktorzy sie tak samodowartosciowuja kosztem innych. Lepiej sie z tego wycofaj , bo czasami takie osoby nie maja zadnych skropulow, trzymaja druga osobe jak psa na smyczy tylko dla wlasnego ego. Jezeli boisz sie ze mozesz potem zalowac ze sie wycofalas, porozmawial i wyznaj dokladnie co czujesz i czego bys chciala, i ze musisz sie wycofac jezeli druga osoba nie chce tego bo nie chcesz doznac zlamanego serca. Prawda cie wyzwoli i moze dowiesz sie wiecej albo nie bedziesz nigdy zalowac ze nie sprobowalas. Pozdrawiam i powodzenia, badz silna i nie daj sie .
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dziękuję za te słowa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kobieca bzdura.

Facet po prostu ma ochotę na seks. To nic złego, seks jest przyjemny, rozluźnia, podbija uczucie własnej wartości. I to nie czyimś kosztem, seks nie musi być żadnym towarem, i jego "danie" nie zubaża nas. To wszystko jest w głowie, macie takie schematy jakie macie, dla facetów mogą być krzywdzące.

Nie, ten facet się nie żywi niczyją energią. Po prostu nie ma ochoty na nic poważniejszego, co w tym złego. Przecież mówi otwarcie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co o tym myśleć

Kiedyś miałem podobną sytuację. Pewna dziewczyna postąpiła tak samo. Po pewnym czasie znów jej się coś zmieniło...
Więc ja dałem sobie spokój z tym tematem..
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co o tym myśleć

No nie ukrywam, że też się zastanawiam, żeby dać sobie z tym spokój.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co o tym myśleć

Jeśli dalej, pomimo rozmowy, będzie mieszał to chyba nie ma co tego ciągnąć.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spotyka się dwoje ludzi, jedno z nich ma ochotę na coś więcej a druga jasno jej mówi że nic z tego, bo to nie to.
Mówiąc wprost facet był na tyle miły że nie marnował twojego czasu i nie daje złudnych nadzieji
A że potrzebuje towarzystwa to odzywa się
Chyba że wolalabyś żeby zerwał kontakt nagle i całkiem w tej sytuacji?
To musisz mu o tym powiedzieć
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo mądrze napisane.
Czas przestać się "katować" ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

no niestety, czasem tak bywa
uszy do góry., to był nie ten który miał być
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trafilas na uwodziciela, skoro piszesz ze ciebie nakreca, on sam siebie nakreca, pogonic dziada.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pogonię :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

na YT jest ciekawy kanał o relacjach DM nazywa się "Anna Szlęzak"
tak dla zajęcia myśli czymś innym :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Co o tym myśleć

Nie jest zainteresowany niczym poważniejszym z tobą. Prawdopodobnie miło mu w twoim towarzystwie, być może liczy na niezobowiązujący seks ale ma świadomość,że to nie z tobą chce zbudować głębszą relację.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

A jak zrozumieć kobietę którą na każde próby zbliżenia relacji reaguje że nie kocha nie po kocha że dobrze jej samej ale jak tylko zauważy inna kobietę w pobliżu reaguje złością zazdrością i ogólnie tzw fochem?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

> jak zrozumieć kobietę...

Normalnej się nie da, a co dopiero stukniętej.
Zresztą... po co?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

kobieta z która nie jesteś już na tym etapie reaguje złością zazdrością i fochem? a co bedzie potem? będziesz siedział pod pantoflem i bał się kupić bilet bo sprzedawca to kobieta? niektórzy ludzie mają skłonności do traktowania innych ludzi jak swoją własność, jeśli nie chcesz mieć awantur w domu to trzymaj taką osobę z daleka od siebie bo będzie kłopot
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ech gdyby to było takie proste.... jak to mówią serce nie sługa z chęciabym se dawno odpuścił ale wystarczy że ją sppotkam w pracy i wszystko wraca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak ty ją lubisz, ona ciebie lubi to tylko kwestia czasu
przynieś jej kwiaty albo inny drobiazg, zaproś na kawę
pogadajacie sobie poza pracą
A może coś z tego wyjdzie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

No właśnie w tym problem że taki nie do końca zrozumiały układ trwa już dwa lata nie raz się spotkaliśmy poza pracą a i tak wszystko stoi w martwym miejscu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

hmmm, a jakie są twoje oczekiwania? co byś chciał żeby się wydarzyło?
Dwa lata to dużo czasu żeby się poznać i zdecydować czego się chcę a czego nie chce
Przecież nie możesz tak trwać wiecznie w zawieszeniu skoro to ci nie odpowiada?
Zaproponuj jej wprost ślub albo wspólne mieszkanie, wspólny urlop... coś takiego poważnego, gdzie będzie musiała się zadeklarować wprost. Wtedy będziesz wiedział na czym stoisz, musisz przejąć ty inicjatywę, a ona musi wybrać tu i teraz
Podpowiem że brak wyboru jest też wyborem z przewagą na "nie".
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie wiem po jaką cholerę w ogóle o tym myśleć. Tego kwiata pół świata.
Raz w życiu pół roku kręciłam się jak gawno w przeręblu z Panem, który kolekcjonował "wielbicielki".
Szukałam chłopa na seks a ten, z racji wieku umoralniał mnie w różnych sprawach. I chciał i bał się. Chór wie o co mu chodziło.
Na spotkaniu oko w oko, miał minę jakby miał dostać zawału i zdawał się być totalnie rozczarowany.
Potem raz chciał się spotkać na swoich warunkach, które mi nie odpowiadały. Potrafił milczeć pół roku a potem wysyłał mi SMSa, że w skrzynce mam zabójczą wiadomość o zaszczycie możliwości spotkania się z nim.
Wyjechałam do roboty na drugi koniec świata i łudziłam się, że odbudujemy zaufanie, które za kilka lat zaowocuje jakąś normalną relacją.
Raz miałam emergency między lotniskiem i hotelem. Zatelefonowałam na jedyny numer, który miałam. Zjechał mnie, że to numer żony (boska Kobieta). Skąd miałam wiedzieć, że telefon syna oddał żonie... Oj miałam zabawne jazdy ale koniec końców okazało się, że to zwykła wąsata małpa, z rozdwojeniem jaźni, typowym dla humorzastych bliźniąt.
Jakaś mentalność Kłapouchego przemawiała przez ten egzemplarz. Potrafił jednym zdaniem zjechać mi dobry nastrój. Bezmyślnie, bez wyobraźni...
Kochałam tego wąsatego Pączka a nie cierpię zarośniętych obiektów.
Za młodu miałam cierpliwość i czas a dziś to bym obiła takiemu gębę. Maniery starej panny na wydaniu.
Znajdź sobie chłopa z jajami.

Ps
Swoją drogą, ja to mam szczęście :)
W tamtych latach, stalking jeszcze nie był popularny. Jeszcze bym poszła siedzieć ;))))
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Furia, dziękuję za sprawienie, że mój dzień stał się weselszy :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bosko opisane, brawo za odwagę i uśmiech na mojej twarzy:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy zasada trzech randek została zachowana?

Bo jeżeli nie, to znasz już odpowiedź.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co o tym myśleć

Oczywiście że tak ,niezdecydowani faceci tak robią .Masz dwa wyjścia albo uciekaj albo zacznij go trochę trzymać na dystans a jednocześnie przybliżać siebie do niego. Panowie są tacy niezdecydowani ,ile ma lat ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co o tym myśleć

No właśnie jest po 40, więc jestem zdziwiona takim zachowaniem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Co o tym myśleć

Ech to taki Piotruś pan będzie:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z moich obserwacji wynika że poważne podejście do życia to nie jest kwestia wieku. Znam kilku bardzo młodych facetów którzy już myślą o przyszłości oraz takich przedemerytalnych którzy wcale o niej nie myślą i o nie dbają. Z czasem nauczysz się ich rozpoznawać.
Przede wszystkim trzeba uważać kiedy ta osoba nie umie myśleć dlugofalowo, nie potrafi powiązać przyczyny ze skutkiem tylko denerwuje się na sam skutek, i zamiast poszukać dziury w łodzi koncentruje całą energię na wylewaniu wody i utyskiwaniu na los.
Druga rzecz na która powinno zwracać się uwagę to jest to czy taka osoba robi to co mówi czy tylko mówi a nic nie realizuje ...
To tak jak ktoś się chwali że jest doskonałym biegaczem, tylko jakoś stroju do biegania nie posiada i odmawia zaproszenia na wspólne pobieganie...
Trzecia lampa ostrzegawcza to brak pasji, zainteresowań czy brak wieloletnich znajomych. Chodzi o utrzymanie powtarzalności pewnych procesów które pozwalają nam związać się z danym miejscem lub człowiekiem bo o relację trzeba dbać. Chodzi o czynności powtarzalne jak zawsze w czwartek chodzę grać w szachy :P, albo spotykam się z Adamamem co najmniej raz w miesiącu i chodzimy na ryby,
brak ulubionych czynności, brak ulubionego kolegi czy ulubionej restauracji do której się zawsze chodzi może świadczyć o tym że taka osoba nie potrafi nawiązywać albo utrzymywać długotrwałych relacji....
szkoda że jak człowiek jest zakochany to takich rzeczy nie widzi
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co o tym myśleć

Część
Masz ochotę się poznać i porozmawiać?
Być może przypadniemy Sobie do gustu i możliwe że to będzie początek czegoś pięknego.
Napisz do mnie.
zawszeusmiechniety12@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Portale randkowe-opinia. (95 odpowiedzi)

Jakie jest Wasze zdanie, opinia o tego typu portalach, których ostatnio przybywa, jak grzybów po...

HOBBY,hobby,hobby... (17 odpowiedzi)

Opowiedzcie coś o swoim hobby,spróbujcie zainteresować nim innych.

Chcę kupić feromony (24 odpowiedzi)

Chcialbym kupić sobie feromony i wypróbować ich działanie ale nie jeśli chodzi o podryw ale w...