Co robi gmina w sprawie pandemi

Gdzie jest wójt jakie prowadzi działania gdzie jakieś odkażacze maty ozonatory przed sklepami co się dzieje oni śpią zwiększenie częstotliwości komunikacji
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

A czy wójt wie ile ma pod opieką mieszkańców podlegających szczególnej ochronie i wymagających pomocy? Czy o maseczkach pomyślał, że może je porozdawać potrzebującym,. A lekarka z przychodni pomyślała o chorych? Oni wszyscy udali się w sen zimowy.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie przesadzajcie. Robią. Gmina się zamknęła, lekarze też. Są bezpieczni.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co robi gmina w sprawie pandemi

A Ty sam od siebie co robisz w tym trudnym okresie dla wszystkich? Krytykujesz, bo tak łatwiej i bezpieczniej. Siedzisz w domku i się nudzisz.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kolejny wizjoner :)
Zrób zakupy osobą starszym - pomagaj a nie krytykujesz i wymyślasz.
A te maty ......to gdzie są maty w jakiej miejscowości w jakim sklepie bo nie widziałem ?
To nie choroba dzikich świń maty mało dadzą :)
PS. też nie lubię tego Wójta ale już trochę obiektywizmu i zrozumienia .
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

naucz się ortografii
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

No i co pokazała się ptasia grypa wizjoner czy nie samo dostarczanie chleba i danie im spokoju nie wystarczy jednak trzeba odkażać ławki poręcze w miejscach poblicznych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie jestem fanem Wójta, no ale to sprawa wyższego szczebla. Jak wprowadzą stan wyjątkowy to można zawieszać samorządy i wprowadzać komisarzy.

Powiem tak, lepiej niech nic teraz nie robią, niż mają narobić więcej bajzlu. A do sklepu tylko po najważniejsze rzeczy a nie po 1 chleb codziennie to nie będzie potrzeba mat i ozonatorów.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Koniec patodeweloperki? (10 odpowiedzi)

Radni zgłosili do Wójta projekt zmiany w MPZP, który przewiduje odległość między budynkami min 10...

Turyści z ciepłych krajów w Bojanie (7 odpowiedzi)

Wie ktoś może skąd ich tylu ostatnio się pojawiło w Bojanie?

Quadowiec (3 odpowiedzi)

Dzien dobry. Czy ktos kojarzy osobe, ktora wczoraj po godzine 22 wjechala quadem na ulice Mila?...