Co robicie wieczorami?

Temat dostępny też na forum: Czas wolny
Cześć, coraz szybciej robi się ciemno, jest też chłodniej. Podczas lata wieczorami spacerowałem, jeździłem na rowerze. Teraz trzeba zmienić to, wymyśleć coś nowego. Co robicie wieczorami? Macie na to jakiś pomysł?
PS. seriale w TV są w większości nuuuudne.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co robicie wieczorami?

zazwyczaj pijemy, :D
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Co robicie wieczorami?

dokładnie :)
możesz zawsze pić z nami xD ewentualnie, jak się wstydzisz to do lustra :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Co robicie wieczorami?

O PROSZĘ I TU PANI OD TRESURY
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Co robicie wieczorami?

jestem wszędzie tam gdzie mnie nie chcą :D
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Co robicie wieczorami?

Psa rozumiem nie posiadasz.... ech ;-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Co robicie wieczorami?

Ja tam z moją kobietą lubimy stołować się w restauracjach, w trójmieście jest tego full, polecam świetną naleśnikarnie na Abrahama, "Art bia". Fajna, przytulna "kawiarenka" - polecam na zimne, romatiko wieczory. Na stronie restauracje.pl jest tego multum!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co robicie wieczorami?

Nie powiem, jak jestem sama w domu to korzystam z okazji :D Czytam sobie opowiadania tutaj http://xstory.pl a później to już jakoś samo tak wychodzi...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

fajna stronka, choć fajne opowiadania są też tu https://nudesy.eu/opowiadania-erotyczne/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co robicie wieczorami?

Ja spotykam się ze znajomymi, zapraszam ich do siebie albo widzimy się na mieście. Nie lubię samotnie spędzać czasu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co robicie wieczorami?

Ja najczesciej książki czytam. Zazwyczaj zamawiam sobie w ksiegarniach typu http://fabrykawiedzy.com/. Czasem ogladam seriale, ale tez nie lubie tych, ktore puszczane sa w polskiej tv. Ogladam na zalukaj.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co robicie wieczorami?

Ja jak się nudzę wieczorem, to wchodzę tutaj http://szybkiczat.pl/ i wtedy czas już jakoś mija, fajnie jest z kimś pogadać ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co robicie wieczorami?

Ja teraz? Głownie biegam i jeżdzę na rowerze chociaz trzeba sie obecnie ciepło ubrac. Nie ma już takich ciepłych poranków i wieczorów jak mieliśmy w lipcu. Tak wiec czasami trzeba sie naprawdę otulić. Jak nie mam ochoty na żadną aktywnośc to gram sobie w gry. Nie żadne skomplikowane ale typu: http://www.valhalla.pl/gry-przegladarkowe/kategoria/wyscigowe/ . Small car racing nie ma ani dobrej grafiki ani dźwięku. Za to wciąga.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co robicie wieczorami?

Najczęściej to albo czytam książki albo spotykam się w gronie znajomych na jakieś piwko czy też coś mocniejszego :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co robicie wieczorami?

Biegam albo jezdze na rolkach ;) lub łyżwach.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Seriale rzeczywiście są nudne ale dobrych filmów nigdy za wiele, polecam przelecieć sobie przez klasykę, co prawda nie ma już staroświeckich wypożyczalni, ale vod są równie dobre, choć trochę psują klimat, zaliczenie tych must-see produkcji niesamowicie poszerza horyzonty ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Staram się chodzić na naprawdę dobre wydarzenia kulturowe. Nie jeżdżę często, ale jak już mi się zdarzy to nawet po kilkaset kilometrów jadę. Aktualnie w planie jest Musical Metro 6 października 2018 , godz. 20:30... Jadę z Krakowa, jak by ktoś chciał się zabrać to niema problemu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gram w Pokemon GO :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Możesz iść ze mną i znajomymi do Loftu, mają spory wybór piw, a ceny też nie są jakieś wysokie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja wieczorami poczytuję opowiadania bdsm, które rozpalają wyobraźnie https://intymnehistorie.pl/bdsm/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zazwyczaj oglądam seriale, ewentualnie czytam książki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja lubię czytać też opowiadania..
https://www.opowiadanie-erotyczne.pl/ :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I zabawiam się misią.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Staram się chodzić na naprawdę dobre wydarzenia kulturowe. Nie jeżdżę często, ale jak już mi się zdarzy to nawet po kilkaset kilometrów jadę. Aktualnie w planie jest Musical Metro 6 października 2018 , godz. 20:30... Jadę z Krakowa, jak by ktoś chciał się zabrać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co robicie wieczorami?

Najlepszy spacer to do parku JP2
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co robicie wieczorami?

Polecam czytanie książek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co robicie wieczorami?

Temat dostępny też na forum: Czas wolny
hehe, fajnie. Autor wątku szuka inspiracji, a wy piszecie że można piwo pić. Ekstra zajęcie napawdę, rozwijająca i w ogóle... Nie ma jak nawalić sie piwskiem z Biedrony i porzygać
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Co robicie wieczorami?

No no :) a skąd szanowny autor wie, że piwo z biedrony powoduje "niestrawność" ? xD Czyżby przeszłość? :)

wyluzuj :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Co robicie wieczorami?

Piwo z Biedrony nie jest złe, o ile nie jest to najtańsze...a lużny jestem :-)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co robicie wieczorami?

Ja wieczorem albo wracam z pracy i zmeczona padam spac a jak mam wolne leze i marzę o ksieciu :)))))i tak mija mi czas
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Co robicie wieczorami?

takim z bajki ? nie ma takich ..... ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Co robicie wieczorami?

oj jak nie ma sa sa daj pomarzyć co pozostało he he-pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Co robicie wieczorami?

Gdy jest mowa o księciu z bajki, przypomina mi się tylko tekst z Lejdis;)

– Zniknęłaś jak kopciuszek, ale dobre wróżki pomogły mi Cię odnaleźć prędzej niż w bajce...
– W bajce? Już ja wiem o jaką bajkę Ci chodzi... Tę, w której najpierw dotkniesz mnie swoją czarodziejską różdżką, swoim laserowym mieczykiem, a ja oczywiście będę wyć z rozkoszy, bo jakże inaczej, tak? A potem spędzę resztę życia modląc się, żeby cię zbyt szybko nie dopadł middle-age crisis, bo to, że dopadnie, mogę obstawiać w ciemno. Tak jak to, że wrócisz pewnego dnia do domu w hawajskiej koszuli, bermudach, z 16-letnią córką znajomych pod pachą, mówiąc: „Kochanie, poznaj, to jest moja nowa żona... Nie, nie bój nic, przecież po tylu latach nie wyrzucę Cie na bruk, nadal możesz z nami mieszkać, pod warunkiem że weźmiesz na siebie pranie, sprzątanie, gotowanie i robienie nam pedicure, kiedy będziemy się kąpać w wannie”... W pupie mam taką bajkę, Edgar!
– Erwin...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co robicie wieczorami?

He he no nieźle a miało być tak pięknie.Chyba trzeba przestać marzyć -pozdrowionka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co robicie wieczorami?

Wynajmuję od niedawna pokoj na Pilotów i własnie sie zastanawiam co tu ciekawego jest. Greenclub nie przypadl mi do gustu :
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co robicie wieczorami?

Na Zaspie ciężko o rozrywki:( Jak się mylę to podczepiam się pod wątek.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co robicie wieczorami?

niestety to prawda
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co robicie wieczorami?

Kurcze nuda wiadomo , ale jak będziemy tak biadolić i nic nie robić dalej bezie nuda. Mozna sie zorganizować i wspólnie zrobić jakiś wypad , czy nawet wspólny długi spacer na świeżym powietrzu . ::::)))))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co robicie wieczorami?

zorganizowala sie jakas zaspianska grupa:)?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Co robicie wieczorami?

A jest ktos z Pilotow albo okolicy? Niedlugo mam zamiar zaczac biegac i nikogo tu jeszcze nie znam. Kiedys biegalam,ale to bylo dawno temu. Szukam wiec tez kogos kto dopiero zaczyna,zebym zadyszki nie dostala ;)
Na piwko z Lidla czy Biedronki tez sie mozna umowic :]
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co robicie wieczorami?

Na Zaspie jest:
a) biblioteka (czynna również w sobotę) - dla tych którzy wiedzą co to książki warto skorzystać czasem, żeby mieć w domu jakąś na ciemny jesienny wieczór (można wypożyczyć 3 na raz na miesiąc i w razie potrzeby przedłużyć telefonicznie);
b) szkoła tańca (to już niestety płatne jest) - można tańczyć solo a nie tylko pary.
c) ...

co jeszcze jest niech napisze ktoś kto ma więcej wolnego czasu, bo ja po pracy to w tygodniu niezbyt mam czas na cokolwiek pozostają więc weekendy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co robicie wieczorami?

Mozna zrobic sobie dobrze ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Co robicie wieczorami?

szukam linku do sali samobójców gg.38100531
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Co robicie wieczorami?

nic... to tylko blokowiski- tu się tylko nocuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co robicie wieczorami?

sporo ludzi biega wzdłuż hynka wiec towarzystwo znajdziesz zapewne ... daj znac kiedy bedziesz biegała to wyjdę na balkon i ci pokibicuje :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dcscw RAMADAAN KARII

dcscw RAMADAAN KARIIM DHAMAANTIIN maasha allaah walaalayaal aad ayyad umahadsan tihiin saacidaynta aad inyiaacsdaasaan thnk you so mch ILLAHEY AJAR IYO XASANAAD HAIDINKASIIYOf7
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co robicie wieczorami?

ostatniego wpie.... smok wawelski
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co robicie wieczorami?

Oglądam komedie romantyczne :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Co robicie wieczorami?

Czytam
maluję
oglądam telewizję
Gram w World of Tanks Jest to pierwsza gra mmo w klimatach wojskowych, w którą gram. Wcześniej grałem głównie w gry w klimatach fantasy, ale ta gra zdecydowanie lepiej mi popasowała. Jest do pogrania za darmo:
http://www.valhalla.pl/gry-przegladarkowe/kategoria/multiplayer/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co robicie wieczorami?

Ja odpoczywam na kanapie albo oglądam jakiś film na kompie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co robicie wieczorami?

dobry pomysł!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Co robicie wieczorami?

Odpoczynek.. :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpoczynek i relaks, a jak na prawde chce się mega zrelaksowac odwiedzam Studio masażu Dewi u nas w Gdyni na Portowej. wspaniałe miejsce https://studiodewi.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Trójmiasto do bani (381 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

Pilotów 21 (14 odpowiedzi)

Inwestycja uzupełnia zabudowę rozwiniętej infrastrukturalnie dzielnicy. Przyszli mieszkańcy na...

Prośba o poradę gdzie warto mieszkać w 3 mieście (199 odpowiedzi)

Witajcie Jesteśmy z okolic Koszalina planujemy przeprowadzić się do 3miasta . Przeglądamy oferty...