Co sprawdza sie przy budowie domu

Pytanie do tych co mieszkają min. 2 lata w domu, który budowali. Co byście zmienili w projekcie? Co Wam przeszkadza a co okazało się świetnym funkcjonalnym pomysłem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co prawda dopiero się buduję,ale siedzę w branży budowlanej dość długo i obserwując domy moich Klientów mam takie spostrzeżenia:
Ogrzewanie podłogowe, klimatyzacja - to podstawa. Spiżarnia nawet malutka, pralnia, pomieszczenie gospodarcze bardzo przydatne. Garaż zwykle są tam same graty, no chyba że ma się osobną rupieciarnię. Dla bezpieczeństwa dobrze jest również zainwestowac w takie czujki alarmowe: https://www.napad.pl/1420-czujniki-pir Drogie nie są ale mogą stanowić dobre zabezpieczenie przed włamaniem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pralnia zdecydowanie tak i duża garderoba! Bardziej rozeznałabym się w trendach, bo mam wrażenie, że po dwóch latach mój dom jest juz niemodny. Dużo fajnych inspiracji znajdziesz na blogach. Warto poczytać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Za ile można urządzić 50m mieszkanie? (192 odpowiedzi)

Jak w tytule, niedługo będziemy urządzać 50m mieszkanie, mamy mało środków i niestety musimy to...

Ozdoby,dekoracje na ścianę... (40 odpowiedzi)

Szukam inspiracji dotyczących tego co można umieścić na nowo wymalowanej ścianie... Czy ktoś mam...

Przeprowadzki (47 odpowiedzi)

Witam, niedawno potrzebowałam sprawnie i szybko przeprowadzić się z Krakowa do Warszawy....