Co to miało być

Wczoraj 31.10.2017 odbył się maraton horrorów????!!!! To jakiś żart filmy denne i nudne patologia na sali wuda i browar gdzie popadnie gorąco jak w piecu brudno ostatni raz kożystam z heliosa w gdyni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Anonim (mężczyzna, 31-40 lat) ? Serio ? Czy to ich wina, że filmy były słabe? Zobacz zwiastun albo poczytaj o filmach zanim się rzucisz na coś, skoro taki problem Tobie to robi. Wiem, że to denne czepiać się gramatyki i pisowni, ale dajże spokój, co to jest... Bywam tam często, na kilku maratonach też tam byłem i ani razy nie widziałem, żeby ludzie pili alkohol "gdzie popadnie". Prawda, jest tam gorąco, ale z tym brudem też bym się sprzeczał. Na pewno nie byłeś sam na tym maratonie więc po 2-3 filmach z pewnością coś zostało na podłodze, tak z maratonami bywa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skoro filmy trwają całą noc to ciężko,żeby nie było tam bałaganu, skoro na seansach jemy popcorn. Zawsze znajdzie się jedna maruda, której coś nie będzie pasowało. Jak nie sprawdzą toreb źle, bo leje się wóda, jak sprawdzą źle, bo ją zabierają wódę. Nie dogodzisz ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0