Co to za budka na Przymorzu?

Od niedawna stanęła niebieska budka z marynarskim kołem... Znajduje się ona koło chodnika na Rzeczypospolitej1 (niedaleko Fresha).. Wiecie może co to za budka? W jakim celu została tam postawiona na zielonej trawce? ;))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W budce są książki, przypuszczam że można wziąć do poczytania, albo zostawić swoją której nie chcesz trzymać w domu.:)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

dokładnie :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Taka sama jest vis-a-vis plebanii kościoła św. Józefa (chodnik biegnący do ul. Jagiellońskiej) - przy górce. Można pożyczyć książkę do czytania, zostawić jakąś swoją.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

oo bardzoo fajny pomysł :) widziałam takie w Poznaniu koło przystanków tramwajowych. Mam nadzieję, że nie rozkradną tego janusze
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciekawe! Chyba będę musiała odwiedzić to miejsce : ) Lubię czytać. Znacie podobne miejsca w trójmieście?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Willa Krzywoustego (5 odpowiedzi)

W okolicy, w której powstaje Willa Krzywoustego znajduje się bogato rozwinięta infrastruktura -...

Przymorze - jakiej wielkości grzejnik łazienkowy? (21 odpowiedzi)

Nie znam się na tym. Nie wiem jaki grzejnik kupić do łazienki. Ktoś pomoże? Przymorze, blok 4p. W...

gdzie chodzicie do stomatologa? (10 odpowiedzi)

Gdzie chodzicie do stomatologa częściowo refundowanego przez NFZ? proszę o rady i namiary na...