Coś tu komuś nie trybi ?

Ooo, chyba mam przywidzenia. Oto mi się wydawało, że umieściłem w Hydeparku króciutki wykład z seksuologii. Zaglądam na Hydepark ponownie, rozglądam się i nic nie widzę. Musiałem się najwidoczniej zdrzemnąć i mi się po prostu przyśniło, że coś napisałem..

A tak na marginesie. Karta LGBT przewiduje oto, że do dziaciaków w szkole przyjdą jacyś ludzie i będą wygłaszali im wykłady na tematy prywatne i intymne. Proszę popatrzeć na logikę - w przestrzeni publicznej pojawia się ingerencja w przestrzeń prywatną, gorzej jeszcze, w przestrzeń intymną, czyli działalność sprzeczna z konstytucją. Bo przecież przestrzeń prywatna i intymna jest zarezerwowana, szczególnie w przypadku dzieci, do sfery domowej, rodzinnej i nie ma tu miejsca dla wtrącania się żadnych palantów z zewnątrz. Podobne zabiegi przewidywał model równościowy w Gdańsku.

A teraz przejdźmy do Hydeparku - mnie się wydawało, że Hydepark jest dla osób dorosłych i tu o wszystkim od A do Zet, więc i o seksie można nawijać ile się zapragnie, tym bardziej że robi się to tylko wirtualnie. Nie da się wykluczyć jednak, że skoro, o czym wielokrotnie pisałem, wystąpił w kulturze demoliberalnej proces infantylizacji, to administracja portalu także uległa infantylizacji i i nie chce słyszeć o seksie. Wtedy tak, to jeszcze miałoby jakieś uzasadnienie.

Jednak jest to dość dziwne - można ingerwać w sferę intymną i prywatną naszych dzieci, natomiast pojawia się zakaz (?) poruszania tego tematu w sferze publicznej dostępnej dla dorosłych. Coś tu nie trybi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Coś tu komuś nie trybi ?

Znikną również z nieznanych powodów tekst o zaginięciu Wartburga na Ujeścisku . Nie dość że wlasciciel dopiero co spłacil za niego ostatnią ratę, to w bagażniku była siatka z pasztetowa.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

A niektórym dinozaurom znikną zaprogramowane jeszcze za czasów komuny ostatnie szare komórki, co możemy obserwować na forum.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Płakać po tobie nie będziemy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jaq, jesli w aucie byla tez kaszanka to wartburg byl strego komucha.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

A niektórym dinozaurom znikną zaprogramowane jeszcze za czasów komuny ostatnie szare komórki.

Jedynym starcem na tym forum jestes ty. Reszta w komunie tylkovdziecinstwo spedzila stary ubeku.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum

Jeśli dziś piątek, to czytamy Ziemkiewicza (43 odpowiedzi)

Dziś piątek, dzień postny, ale Ziemkiewicz nie zważa i daje czadu:...

Emerytura -Ale chce być komuś potrzebny (4 odpowiedzi)

Jestem na szybszej emeryturze .Mam hobby ,zainteresowania nie nudzę się .Pracowałem w jednym...

Detektyw - wywiad gospodarczy (3 odpowiedzi)

Szukam pomocy detektywa, który będzie w stanie dla mnie wykonać wywiad gospodarczy pod kątem...