Ewa - opinia (1) Naprawdę dobra szkoła, polecam ;) Świetnie wyposażone pracownie,... Ewa Polecam szkołę Cosinus (10) Zapisałam się do szkoły cosinus i? I jestem zadowolonym słuchaczem w Gdańsku... AngelikaGro Polecam, spoko szkoła (1) Szkoła przyjazna uczniom, jestem naprawde zadowolona, nauka jest bezpłatna a... Monika91
Cosinus (1) Nie żałuje wyboru szkoły, bo dzięki Cosinusowi zdobyłam wykształcenie, które... asienka100 Ostrzegam przed Panią sekretarką z Nowego Portu, psuje dobrą opinię szkole. Gdyby nie Ona to zapisalibyśmy się z grupą na (1) W sekretariacie nie można o nic zapytać, ponieważ krzykiem odsyła do innych.... Piotr Polecam wszystkim! (1) W Cosinusie robię już drugi kierunek i jestem bardzo zadowolona, mogę polecić... Anna mati - opinia (1) Polecam eksploatację portów i terminali w Cosinusie, szkoła ok, nauczyciele... mati Szkoła śmiechu warta (2) Jeden wielki chaos. Nauczyciele nieprzygotowani do zajęć, czytają z notatek... Adelka Liceum -Ok (1) Właśnie skończyłam Liceum Cosinus, Huuura było super!!! Polecam, czasami było... Ola Polecam (2) Szkoła jest cool, robię już w niej drugi kierunek i ze jestem baaaaardzo... Gosia